Krom Paslanmaz Kutu Harf

Krom paslanmaz kutu harf özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Paslanmaz krom harf uygun fiyatlar ile burada. En uygun paslanmaz harf fiyatları ve çeşitleri size gelsin.

Krom Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz kutu harf imalatı konusunda arayışı için doğru yere hoş geldiniz. Çağımızın en görsel, en modern ve en dikkat çekici tabela modellerinden biridir. Kullanım açısından uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir. Işıklı ve ışıksız kutu harfler mağazanızın cephesine monte edilen ve markanızı ön plana çıkaran birbirinden bağımsız üretilen grafiklerdir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; alüminyum, paslanmaz (krom) ve pleksi (akrilik) malzemeden imal edilir ve led ile aydınlatılır. Bu malzemeler her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.Bu malzemelerin yanı sıra ahşap, sac, kompozit ve kompakt laminant gibi malzemeler de kullanılabilir.

Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Kutu harf imalatı kullanılacak malzemeye göre değişiklik gösterir. Öncelikle kullanılacak malzemeye karar verilir ardından tasarım aşamasına geçilir. Tasarım aşamasında yazı boyutu, yazı karakteri ve şekli tasarlanır. Tasarıma göre kullanılacak malzemeler şekillendirilir ön yüzleri cnc lazer makinesinde kesilir yan bantları giyotinde yada cnc routerde harflerin üzerine uygun olacak şekilde kesilir ön yüzeyler ve yanbantlar birleştirilmek üzere çapakları zımpara ile temizlenir. Daha sonra birleştirme işlemine geçilir. Birleştime işleminde kullanılacak malzemeye uygun pleksi harfte kloroform, krom harfte lehim yada kaynak sistemi kullanılarak birleştirilir. Birleştirme işlemi sonrasında kromda oluşan yanıklar ve kararmalar polisaj işlemi uygulanarak parlatılır en son işlem olarak arka yüzlerine dekota malzemeden kapak kesilerek montaja uygun hale getirilir eğer istnirse dekota üzerine led ışık döşeyip harfler ışıklı kutu harf olarak kullanılabilir.

Paslanmaz Krom Kutu Harf Modelleri

Kutu harf modelleri reklam sektöründe çok fazla tercih edilen tabelalar arasında yerini almaktadır. iç ve dış mekan tasarımların görünümünde estetik ve kaliteli bir görünüm sağlamasıyla çok fazla tercih edilirler. Bir çok malzemeden üretilebilen harfler kompozit, cam, duvar ve benzeri zeminler üzerine montajı yapılabilir. Üretimi hayli zahmetli ve meşaketli olan bu harfler her mekana uyum sağlayabilecek renklerde yapılabilir.

Kutu Harf Modelleri Arasında Tercih Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Kutu harf modelleri tercih yapılırken değerlendirmeye alınacak bir takım unsurları dikkate almakta fayda vardır. İlk olarak uygulama yapılacak olan mekanın aldığı ışık oranı dikkate alınarak ışıklı kutu harfmi yoksa ışıksızmı olacağına, iç mekanda, dış mekanda, gece yada gündüz verimliliği değerlendirilmelidir daha sora uygulama yapılacak olan mekanın renkleri ve dizaynı dikkate alınmalıdır gözü yormayan reklerde ve ilk bakışta okunacağı bigi renk seçimi yapılmalıdırı. Bağzı uygulanan renk kombinasyonları tabelanızın görünmesini engeller ve şık bir tasarım olmaz örnek vericek olursak siyah bir zemin üzerinde siyah, bordo, kırmızı, mavi gibi koyu renkler okunmaz.

Krom Kutu Harf Tabela

Kutu harf; Günümüzün en görsel en modern ve en nezih tabela modelidir. Uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; Krom, Gold krom, alüminyum ve pleksi glassdır.Tabela için yazılan harflerin ön kısımlarını lazer sistemi ve harflerin yan yüzeylerini giyotin makasları ile kesilerek hazırlanmaktadır

Paslanmaz Krom Tabela

Paslanmaz kutu harf tabelaları istenilen renklerde boyanarak hazırlanmaktadır. Özellikle paslanmayan sac kullanıldığı için çok uzun süre kullanılabilir.Bu kullanılan malzemeler kötü hava şartlarına uygun olduğu için uzun ömürlü olmaktadır.Reklam formatlarında müşteri algısının en çok etkileyen yöntemlerden birisi de 3 boyutlu olarak tasarlanan, ve şık duruşları ile göze hitap eden paslanmaz krom tabela yöntemidir. Bu yöntem günümüzde ilgi çekmek adına yapılabilecek en doğru seçimlerden birisi olacaktır.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneli krom paslanmaz kutu harf tabela imalatı hizmeti vermekteyiz.