Foreks Baskı Fiyatları

Foreks Baskı Fiyatları. Foreks, üzerine poster ya da fotoğraf baskısı yapılabilen PVC temelli bir malzemedir. 99,00 TL ‘den başlayan fiyatlar.

FOREKS BASKI FİYATLARI

foreks baski fiyatlari

DEKOTA BASKI FİYATLARI

Foreks Baskı Fiyatları (dekota), 1 ve 5 mm kalınlığında olup baskısı alınan poster ya da afişin arkasına yapıştırılmaktadır. Aynı zamanda fotoblok a göre daha sert olan PVC’den üretilmiş bir malzemedir. Ayrıca yüzeyi pürüzsüzdür. Bu nedenle kolayca folyo sıvanabilmektedir. Bununla beraber suya dayanıklı bir malzemedir.

Aynı zamanda iç ve dış mekânlarda kullanılmaktadır. Ayrıca fotoblokta olduğu gibi üzerine laminasyon atılarak uzun ömürlü olması sağlanır. Taşıması ve montajı çok kolaydır bu nedenle vitrinlerde ve fuarlarda sıkça tercih edilen bir afiş\poster malzemesidir.

Özellikle dış mekanda daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca seri üretim yapılabilir. Aynı zamanda açık hava şartlarına daha uygun bir malzemedir.

Hatta kullanım alanı oldukça geniş olan bir üründür. AVM’ler, fuarlar, restoranlar, fuarlar, konserler, sinemalar, vitrinler, okullar ve hatta marketler gibi birçok alanda iç ve dış mekan olmak üzere her yerde kullanıma uygundur.

Ayrıca maliyet bakımından uygundur. Bununla beraber arkasına yapıştırılan çift taraflı bant sayesinde iç mekan duvar dekorasyonu olarak da kullanılmaktadır.

Üzerine basılacak tanıtım veya reklam gibi tasarımların yüksek kalitede olması önemli bir husustur. Özellikle bu tarz tasarımlardaki en önemli amaç hedef kitleye ulaşmak ve hedef kitleye hitap etmektir.

Bunun yanı sıra sıvama işlemi çok önemlidir. Bu nedenle işinin ehli veya profesyonel kişilere yaptırmak gerekir.

Ayrıca isteğe bağlı olarak ayaklı veya ayaksız kullanılmaktadır.

Foreks 2,4mm (DEKOTA) Seri Baskı Fiyatları

  • 100×100: 00,00 ₺ + kdv
  • 100×150: 00,00 ₺ + kdv
  • 100×200: 00,00 ₺ + kdv
  • 150×300: 00,00 ₺ + kdv
  • 200×300: 00,00 ₺ + kdv

Özel ebat üretim ve adetli işlerde özel teklif alınız.