Etiket Baskı

Etiket baskı kuşe kâğıda baskılanan, arka kısmında yapışkanı olan kağıtlardır. Genellikle firmaya ait bilgiler barındıran bu etiketleri aynı zamanda iletişim bilgilerinde yer aldığı reklam aracı olarak nitelendirebiliriz. Birçok üründe etiket baskı kullanılması zorunludur.

etiket baski

Etiket Baskı

Şeffaf etiket/sticker ,Şeffaf etiket ya da transparan etiket olarak da bilinir. Şeffaf etiket baskılar suya dayanıklıdır ve yapıştırılan yüzeyin rengini ve dokusunu kapatmaz. Expresstabela.com’da 3×3, 5×5, 7×7 ve 10×10 cm olarak sipariş verebileceğiniz şeffaf etiket baskısınu dilerseniz kare, yuvarlak ya da çiçek şekilli olarak da bastırabilirsiniz. Şeffaf etiket baskı fiyatları ebat ve kesim özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

kisiye ozel etiket baski etiketkesim edited

Etiket Sticker Baskı

Başta etiket baskı ve özel etiket türleri olmak üzere tüm etiket türevleriyle hizmetinizdeyiz. Etiketlere ulaşabilmek için bizimle iletişime geçin.

Kendi içinde kapatıcı, barkod fiyat etiketi, şeffaf ve içten yapışmalı olarak çok fazla çeşidi vardır. Etiket ve çıkartma baskısı, firmaların aynı zamanda reklamını yapmakta olduğundan tüketiciye kalite duygusu veren olgulardan biridir. Tüketici nezdinde başarılı reklam kampanyalarında en önemli baskılı materyallerdir. Etiketler, yapışkanlı ve yapışkansız olarak iki şekilde basılmaktadırlar. Yapışkanlı etiketler, kuşe kağıttan veya 1.hamur kağıttan serigraf baskılı veya ofset baskılı olarak basılmaktadır.