Cam Folyo Kaplama

Cam folyo kaplama, Cam folyosu, Siyah folyo kaplama, Beyaz folyo kaplama, Depo cam kaplama. Ürünleri için Hızlı Teslimat ile Hemen Sipariş Verin.

Cam Folyo Kaplama

Cam Folyo Kaplama

Cam folyo kaplama, Cam folyosu işleriniz uygun fiyatlara yüksek baskı kapasitesinde yapılır. Cam kaplama, yaptırmadan önce bizden fiyat almayı unutmayın!

Cam Folyosu

Cam üzerinde kaplama işlemi folyo ile gerçekleştirilir. Genellikle dekorasyon maksadıyla tercih edilmektedir. Dekorasyon, reklam ve güvenlik açısından cam kaplama işlemi yapılmaktadır. Cam folyosu ürünlerinin birçok modeli bulunmaktadır. Cam folyo kaplama kullanmak içerinin dışarıdan görünmesini de önler. Alışveriş merkezi camları, araçlar ve ofisler olmak üzere birçok alanda kaplama işlemi yapılmaktadır. Ayrıca cam tavan folyosu da son zamanlarda popüler olarak tercih edilmektedir.

Depo Cam Kaplama

Cam kaplama birçok alanda yapılabilir. Araç sahipleri tarafından genellikle camlar özel tasarlanmış folyo ile kaplanır. Ayrıca depo gibi alanlarda kaplama yapılarak içerideki ürünler gizlenir. Alışveriş merkezi ve ofis gibi alanlarda da camlar çeşitli folyo modelleri ile kaplanarak dekoratif bir alan oluşturur.