Baskes Sticker

Baskes sticker dijital baskı ve serigrafi yöntemi ile basılır. Baskes sticker etiket şeffaf ve beyaz opak pvc etikete baskı yapılarak lazerde kesilmektedir.

baskes sticker

Baskes Sticker

Dijital baskı makinasında baskısı yapılan etiketlerin, yine aynı makinada sadece folyoyu taşıyıcıya kadar olan kısmını ürün kalacak sekilde yarım kesim yapılması ve çevresindeki fazlalıkların (dekupe) ayırma işlemidir.

• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Baskes etiketler iç mekan ve dış mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
• İstenilen adet, ölçü ve tasarıma göre üretilir.

Baskes teknolojisi ile üretme yöntemi neden tercih edilir?
Düşük adette işlerin düşük maliyet ile üretilebilmesi ve basılabilmesi Net çözünürlük gerektiren fotoğraf baskısı gibi ürünlerin diğer teknolojilerle basılması zor ve maliyetlidir. Çok renkli baskı gerektiren işlerde serigrafi gibi her renk için ayrı bir kalıp yapılması maliyet açısından oldukça pahalıya çıkar. Pratik işler için bas kes çok güzel alternatifli bir üretim yöntemidir.

Sizlerde alanında uzman bir firmadan baskes hizmeti almak istiyor iseniz tercihlerinizi Express’den yana kullanabilirsiniz. Baskes nedir, baskes etiket nasıl yapılır ve baskes fiyatları nedir sorularınız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

sticker baskes fiyatlari edited

Bas kes Sticker Etiket

Bas kes Sticker Etiket, özel logo ve işlerde seri üretim ya da tek bir logoda, araç logosu cam yazısı ya da bir buton etiketi de olarak etikete yapılan tasarımın basılması ve baskının dışına çıkmadan kenar noktalarından tıraşlamasına denir. Bununla beraber bas kes olarak kendi imalatımızda çözüm ortağınız olabiliriz. Ayrıca su, nem ve güneş ışınlarından etkilenmemektedir.

Aynı zamanda iç mekan ve dış mekana uygun olacak şekilde üretilmektedir. Dış mekan uygulamalarında üzerlerine zararlı etkenlerden korumak amacı ile selefon (koruyucu) çekilmektedir.

Bununla beraber uzun ömürlü etiketlerdir olarak bilinmektedir. Aynı zamanda maliyet bakımından oldukça uygundur.

sticker baskes baski edited

Baskes Etiket Hangi Alanlarda Kullanılır?

Baskes sticker etiket; kuşe etiket, opak etiket veya şeffaf etiket olarak imal edilmektedir. Ayrıca ekspress baskı ile aynı günde üretim yapılabilir. Hatta istenilen adette ve ölçülerde yapılabilmektedir.

Bas kes etiket özel kesimli adetli ya da seri üretimlerde kullanılır. Ayrıca malzemeye uyum sağlayan kenarları şık gözüken özel etiket tasarımlarının üretimlerinde kullanılır.

Özellikle günlük hayatımızda karşımıza çıkan bu etiket türlerinden bir tanesi de sosyal mesafe etiketleridir. Ayrıca günümüzde covid-19 salgınının ortaya çıkmasıyla beraber sosyal mesafe etiketleri de çokça kullanılmaya başlanmıştır. Hatta öyle ki bu etiketleri kullanmak zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle Bas-Kes yöntemi ile yapılan bu etiketleri her yerde görmek daha da mümkün hale gelmiştir.

Bununla beraber kişiye özel tasarımlar, logolar, etiketler, dekorasyonlar, araç çıkartmaları uyarı etiketleri, cam yazıları, engelli birey sembolleri ve hatta eğlenceli çıkartmalar gibi birçok örnekleri mevcuttur.