Baskes Baskı

Dijital baskes baskı makinelerinde basılmış olan ürünlerin, yine aynı makinede veya optik okuyuculu folyo kesim makinelerinde sadece ürünün kendisi kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların dekupe edilmesine yani kesilme işlemine baskes, yapılan baskının kendisine de baskes baskı denir. Uygun baskes baskı fiyatları için bizleri ulaşabilirsiniz.

baskes baski baskes folyo baski baskes dijital baski baskes uygulama baskes m2 fiyatlari

Baskes Baskı

Baskes Etiket: Dijital baskı makinasında baskısı yapılan etiketlerin, yine aynı makinada sadece folyoyu taşıyıcıya kadar olan kısmını ürün kalacak şekilde yarım kesim yapılması ve çevresindeki fazlalıkların (dekupe) ayırma işlemidir.

• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Baskes etiketler iç mekan ve dış mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
• İstenilen adet, ölçü ve tasarıma göre üretilir.

Baskes teknolojisi ile üretme yöntemi neden tercih edilir?
Düşük adette işlerin düşük maliyet ile üretilebilmesi ve basılabilmesi Net çözünürlük gerektiren fotoğraf baskısı gibi ürünlerin diğer teknolojilerle basılması zor ve maliyetlidir. Çok renkli baskı gerektiren işlerde serigrafi gibi her renk için ayrı bir kalıp yapılması maliyet açısından oldukça pahalıya çıkar. Pratik işler için bas kes çok güzel alternatifli bir üretim yöntemidir.

Baskes

Baskes dijital baskı makinelerinde basılan ürünlerin yine aynı makine içinde ya da optik okuyuculu folyo kesim makinesinde yalnız ürünün içinde kalacağı şekilde kenarlarında kalan fazlalıkların kesilme işlemine baskes denir.

Grafik tasarım işlemlerinin ardından ürünün baskı makinesine gönderilmesiyle başar. Aracın baskes özelliği varsa baskının ardından kesim işlemi de yapılarak çıkarılmaktadır. Baskes özelliği bulunmuyorsa baskı makinesinden çıkarılan ürün optik okuyuculu folyo kesim çıkarıldıktan sonra etrafındaki fazlalıkların alınmasıyla işlem tamamlanmış olur.

Baskes baskı detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmalar da sunmuş oldukları hem ürünler hem de hizmetlerin kalitelerini artırabilmek adına teknolojiden destek almaktadır. Kalite artırma ile birlikte mevcut müşterilerinde memnuniyetleri artmaktadır. Fakat ne yazık ki teknoloji hemen her ihtiyaca cevap verememektedir. Bu süreç içerisinde ise devreye reklamcılık girmektedir.

Reklamcılık ile birlikte firmalar bilinirliklerini kaliteli bir şekilde artırmaktadırlar. Bu alanda sıklıkla tercih edilen hizmetlerden biri de baskes baskı olmaktadır.

Baskes nedir? Baskes muhafazası nasıl olmalıdır ve baskes kullanım alanları ile fiyatları nedir gibi sorularınız için sizlerde yazımızı incelemeye devam edebilirsiniz fakat öncesinde firmamız hakkında bilgi vermek isteriz.

Hem açık hava reklamcılığı hem de dijital baskı alanlarında uzun süreli çalışmalar gerçekleştirmiş olan Express Reklam ailesi olarak bizler deneyimli ve bilgilerini gelişen teknolojiler dahilinde sürekli olarak güncelleyen bir ekip ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Baskes Nasıl Muhafaza Edilmelidir?

Dış mekan baskı makinelerinde yapılan baskının korunmaya ihtiyaçları olmamak ile birlikte ömrünü uzatabilmek amacı ile laminasyonda çektirebilirsiniz. Bunun yanı sıra iç mekan baskılar su bazlıdır ve bu neden ile yapılan baskılama işlemine mutlak surette laminasyon çekilmesi gerekmektedir.

Baskes kullanım alanları; firma ile ofis etiket çözümlerinde, anaokulu ve okul eğitimlerinde, organizasyonlarda, sticker üretimlerinde, etiket imalatında ve etiket baskı ile kesimlerinde, kuşe kağıt ve karton kesimlerinde baskes etiket hizmetinden faydalanılmaktadır.

Baskes Fiyatları

Firmamız bünyesinde, firmaların hedeflerini gerçekleştirmek üzere yürütmüş olduğumuz reklam projeleri, gelen talepler doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu nedenle sizlere baskes fiyatları ile ilgili kesin bilgi vermek doğru olmayacaktır. Siz almak istediğiniz hizmetler ile ilgili aklınıza gelen sorular için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

Baskes baskı makinesi ile üretmiş olduğumuz baskes örneklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. En uygun baskes fiyatları ile sahip olabileceğiniz çeşitlere Express Reklam avantajları sahip olabilirsiniz. Baskes folyo dijital baskı ürünlerini ekonomik Baskes fiyatları ile sipariş verebilirsiniz. Sık kullanılan baskı yöntemlerinden olan baskes’ler en uygun mini baskes fiyat seçeneği ile Express Reklam’da.