You are currently viewing Atatürk Posteri

Atatürk Posteri

Atatürk poster baskı, firmamız siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini en iyi şekilde karşılamak için en geniş yelpazede ürün ve hizmeti sizlere sunmaktadır.

Atatürk Posteri

Atatürk posteri alanında sizlere adeti 19,99 ₺ Türk Lirasın dan başlayan fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımız sadece Grafik tasarım dosyası hazır çalışmalar için geçerlidir. Göndermiş olduğunuz ürün kodu ve dosyaların üzerinde hata düzeltme veya yazı düzenleme gibi bir değişiklik yapılmamaktadır. Ürün kodlarınızı hatasız göndermenizi önemle rica ederiz.

Yatay Atatürk Posteri

Atatürk Poster Fiyatları, Atatürk Poster Özellikleri ve Modelleri Expressde! Atatürk Posteri En Ucuz Fiyat Avantajı ve İndirim Seçenekleriyle Expressde.

Mustafa Kemal Atatürk Posterleri

Cumhuriyet tarihimizin en önemli ismi olan ve yeni bir Türk destanı başlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün birbirinden farklı fotoğraflarını ileterek ya da siteden seçim yaparak Atatürk posteri oluşturabiliyorsunuz. Posterlerin kullanımı genellikle uzun süreli olduğu için, solma durumuna karşın kaliteli şekilde üretilmektedir. Mustafa Kemal Atatürk’ün birçok portresini burada bulabilir, baskı için istediğiniz portreyi seçebilirsiniz. Ölçü boyutları ise tercihen değişebilmektedir. Farklı bir portre fotoğraf iletmek isterseniz, sitenin çözünürlüklerine uygun ise, baskı için ilgililere iletebilirsiniz. Baskılar kısa sürede gerçekleştirilmektedir ve adresinize iletilmektedir. Toptan ya da perakende satış da yapılabiliyor. Atatürk posterleri için yüzey tercihinde de bulunabilirsiniz. Poster haricinde tablo türünde de baskı yapılabiliyor.

Büyük Boy Atatürk Posteri

Baskı ölçüleri için fotoğrafın üzerine tıkladıktan sonra seçim yapabilirsiniz. Ölçü birimlerinin haricinde, baskı yüzeyini de seçebiliyorsunuz. Parlak kağıt, mat, Bristol kağıdı, fotoğraf kağıdı gibi tercihler de bulunabilirsiniz. Atatürk posteri, ofislerinizde, okullarda, öğrenci defterlerinde, bilim ortamlarında, resmi makamlarda, kişisel alanlarda ve benzeri birçok yerde sınır tanımaksızın kullanılmaktadır. Sevgi ve saygınızdan dolayı hayatınızın bir evresinde muhakkak Atatürk posteri almışsındır. Bunu daha kaliteli şekilde almak ve uzun süreli kullanmak istiyorsanız, Baskı Seli bünyesinde bulunan Atatürk portreleri arasında tercih yapıp, baskı sürecine gönderebilirsiniz. Site içerisinde yapılan tüm çalışmalar, müşterilere en kısa sürede iletilmektedir. Aynı zamanda tercihe göre, poster boyutunu aşıp, afiş ya da tablo kategorisine taşıtabilirsiniz.

Atatürk Posteri Satın Al

Baskı kalitesi, posterin kaliteli olması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle en net ve çözünürlüğü yüksek fotoğrafların posterler için tercih edildiğini söyleyebiliriz. Atatürk posteri için, Vinil üzerine de baskı yaptırabiliyorsunuz. Folyo baskısı olan ürünler son derece dikkat edilerek sipariş sahiplerine gönderilmektedir. Desenlerin doğru şekilde basılması ve gönderilme aşamasında buruşuk olmaması oldukça mühimdir. Bu nedenle bu aşamada, özellikle dikkat edildiğini ve sizlere özenli ürünler gönderildiğini söyleyebiliriz. Sitede aynı zamanda ekstra yüksek çözünürlüklü Atatürk posteri seçeneği bulunmaktadır. Bu sekmeyi kullanarak da daha net ve gerçekçi posterler elde edebilirsiniz. Son olarak, posterin hepsinin yağmur, rüzgar, ısı ve ışık gibi unsurlara dayanıklı olduğu da söyleyebiliriz.

Atatürk Posterleri Çeşitleri ve Siparişi

Türkiye’de ilk ve tek olan sistemle vinil branda folyo üzerine yaptığımız büyük boyutlarda fotoğraf kalitesinde dijital baskımız ile hizmetinizdeyiz.

Destansı tarihimizin küllerinden yeni bir Türk destanı başlatan yüce önderimiz Atatürk posterleri ile ilgili çalışmalarımız sürmektedir. İstenen tüm ebatlarda Atatürk posteri üretimimiz yüksek kaliteden ödün vermeden yapılmaktadır.

Yağmur, rüzgar, güneş ışığı gibi tüm olumsuz hava koşullarına direnebilen Atatürk posterlerimiz, oldukça hafif ve iz yapmayacak şekilde katlanabilme özelliği ile göz kamaştırmaktadır. Özellikle dijital baskı fotoğraflarda katlama izinin olmaması gerektiği için o şekilde üretmekteyiz.

Herhangi bir ışıkla karşılaştığında yansıma yapmaması nedeniyle tamamen doğal bir görüntü vermektedir. Büyük önder Atatürk’ün fotoğrafını en net şekilde dijital baskı ile folyo üzerine baskı yaparak, şimdiye kadar edinilmiş en net görüntüleri sunmaktayız.

Atatürk Posteri Fiyatları

Özel Ebat Üretim ve Adetli İşlerde Özel Teklif Alınız.

Atatürk Posterleri zengin çeşit ve modelleri ile Expresstabela.com’da. Uygun fiyat avantajlarıyla Atatürk Posterleri kapınıza gelsin. Şimdi online satın alın.

İsteyen her kişinin ulaşabilmesi amacıyla Atatürk posteri fiyatları firmamız tarafından minimum seviyede tutulmaktadır. İster küçük ebatlarda ister devasa ebatlarda fark etmez, tüm Atatürk posteri ürünlerimizde piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlar firmamızda sizleri bekliyor.

Özellikle milli bayramlarımızda, resmi törenlerde, kamu dairelerinde, okul duvarlarında kullanılan Büyük Atatürk posteri, firmamız tarafından tarihimize verdiğimiz değerin ışığında büyük bir özenle üretilmekte olup, her kesime ulaşabilsin diye uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden sipariş formu doldurabilir, telefon veya e-mail aracılığıyla fiyatlarımızı isteyebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

Büyük Atatürk Posteri

Şanlı tarihimizin en büyük liderlerinden biri olan atamızın Büyük Atatürk posteri kamu kurum ve kuruluşlarına, yüksek binada çalışan şirketlere, sivil toplum kuruluşlarına, vakıflara ve derneklere, istenildiği takdirde çok sayıdaki taleplerde ihale yolu ile üretim yapılabilmektedir.

Büyük Atatürk posteri fotoblok veya dekota baskı kullanılarak yapılmaktadır. Etrafından açılma olmaması için biye ile dikilmekte ve sağlam görünüme kavuşturulmaktadır.

Türk Standartları Enstitüsünün belirlemiş olduğu kalite standartlarından ödün vermeden yapılan üretimlerimiz, profesyonel ekiplerimiz tarafından denetlenmekte ve kontrolü sağlanıp müşteriye teslim edilmektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Posterleri

Atatürk posterleri; daha çok resmi törenlerde, okul duvarlarında, milli bayramlarda ve resmi dairelerde kullanılmaktadır. Türk halkının ulu önder Atatürk’e duyduğu derin saygı ve sevgi nedeniyle Atatürk portreleri evlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Bugün hemen her evde karşılaşabileceğimiz bu posterler, özellikle milli bayramlarda kendisini gösterir.

Atatürk posterleri, yağmur, rüzgâr ve güneş ışığı gibi yıpratıcı hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Çünkü bu posterler, olumsuz koşullara direnebilecek kalitede imal edilmektedir. Atatürk posterleri, aynı zamanda ışığa maruz kaldıklarında yansıma yapmazlar ve oldukça doğal bir görünüm ortaya koyarlar. Bu sayede ulu önder Atatürk’ün resmi en net şekilde görünür.

Büyük Atatürk Posterleri

Atatürk posterleri, farklı boyutlarda imal edilebilmektedir. Bu boyutlar arasında büyük Atatürk posteri de bulunmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, vakıflar, dernekler ve yüksek binalardaki şirketler için üretilirler.

Büyük Atatürk posteri, vinil baskı ya da branda adı verilen baskı türünden imal edilmektedir. Bunun yanında posterlerin etrafında açılma olma ihtimaline karşı biye ile dikilirler ve oldukça sağlam bir şekilde teslim edilirler.

Atatürk Poster Baskı

Atatürk posteri çerçeveli olarak da imal edilmektedir. Bunun için posterin kenar kısımlarına takviye kolon eklenir, demir halka eklenerek kullanıma hazır bir biçimde posteri talep eden kurum, kuruluş ya da şahıslara teslim edilir. Atatürk posterleri, dayanıklı ve solmaz özellikleri ile uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunarlar.

Poster fiyatlarında değişikliğe neden bir diğer etken ise istenilen ebatlardır. Kişi ya da kuruluşların talep ettikleri ebatlar ne kadar büyürse Atatürk posteri fiyatları da aynı şekilde artış göstermektedir.

Atatürk Resimleri Fiyat

Dış mekanda ve iç mekanda kullanım özelliği vinil branda baskı olup son derece dayanıklı ürün Köşelerinde asmada kolaylık için yuvarlak halkalar mevcuttur. 23 Nisan, 19 mayıs gibi resmi ve dini bayramlarda bina dışına asılan poster modeli expresstabela.com da poster olarak en net çıkan modellerin satışı yapılmaktadır.

Ürün Açıklaması

Özellikle resmi bayramlar ve özel günler de kamu ve özel kuruluşlar tarafından Dış ve iç mekanlar da kullanılan posterlerdir. Atatürk posterleri mekana ve ihtiyaca göre kullanım amacı değişir. 440gr vinil üzerine Dijital baskı tekniği kullanılarak imal edilir. Müşterinin isteğine göre her ölçü ve ebatta Atatürk posteri basılır.

Atatürk Posteri Ölçüleri

20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x105cm, 80x120cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 400x600cm, 500x750cm, 600x900cm, 800x1200cm 10x15mt 12x18mt 15×22,5mt 20x30mt 30x45mt

Kullanım Alanları

Atatürk posteri, resmi bayramlarda resmi törenlerde kamu kurumlarını, özel kurumları okul binaları, ve belediye binaları gibi birçok yeri süslemek amacıyla kullanılır. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolaydır. Genel olarak kullanımı, Atatürk Posteri ve yanına Türk Bayrağı ile birlikte veya ortada Atatürk Posteri olmak üzere, aynı ölçülerde ili tarafında Türk Bayrağı ile birlikte kullanılır. Bu bayraklar ”Poster” grubunda olduğundan bayrağın üst tarafına fitil dikilerek, alt ve üst köşelerine ve her bir buçuk metrede bir olmak üzere sağlam ve kaliteli kulplar takılır. Bu kulplar sayesinde bayrak gerdirilerek rahatça asılıp kullanılabilir.

Atatürk Poster Dijital Baskı

Atatürk posteri, Türk bayrağı üzerine Atatürk resminin baskısının kullanıldığı bayrak türüdür. Şanlı bayrağımızın ortaya çıkmasında Mustafa Kemal Atatürk’ün rolü son derece büyüktür. Çünkü bir kurtarıcı bir lider olarak Mustafa Kemal halkı ortak bir paydada birleştirmiş ve ülke topraklarının düşman işgalinden kurtarılmasını sağlamıştır. Büyük komutan sıfatıyla yönettiği savaşlar sırasında çok fazla şehit kanı akmıştır. Bu nedenle Türk bayrağı zorlu şartlar ve mücadeleler sonucu ortaya çıkmıştır. Bayrak bağımsızlığın sembolüdür ve Türk milletinin bağımsızlığında etkin rolü olan Mustafa Kemal ile bütünleşmiştir. Atatürk posteri hem ay yıldızın hem de Atatürk’ün resminin olduğu önemli bir bayrak modelidir. Ayrıca bu bayrak türünün farklı modelleri de bulunuyor.

Yüksek Baskı Kalitesi

İstanbul Express Reklam Dijital Baskı Hizmetleri. Poster Baskı Dijital Reklam Baskıları Yapmaktayız.

• Dijital Baskı İşlerinde Express Reklam Çevreye Duyarlı!
• Hızlı Üretim Yüksek Baskı Kalitesi Uygun Fiyat Express Reklam’da.
• Grafik Tasarım Çalışmanızı Cdr. Psd. Pdf. Olarak Bize Gönderin.
• Göndermiş Olduğunuz Baskılarınızı Hızlıca Üretime Alıyoruz.

Güncel Uygun Fiyat Aynı Gün Teslim

Atatürk posteri yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Poster baskı ile ev işyeri ofis çalışma alanlarınızı poster baskılarını jet hızıyla ve en iyi fiyatla yaptırın! Poster baskı özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Mat veya parlak folyo etiket baskı uygun fiyatlar ile burada. En uygun tablo poster fiyatları ve çeşitleri size gelsin.

Atatürk posterleri 19,99 ₺ den poster baskılarınız için İstanbul’un tüm bölgelerini hizmet vermekteyiz. Poster tablo dijital baskı, işleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Poster dijital baskı ihtiyaçlarınızda kaliteli ve zamanında baskı teslimatı sözü ile uzman ekibimiz tarafından mat folyo, parlak folyo baskı, reklam uygulamaları yapmaktayız. Folyo baskı mat ya da mat kağıt üzerine yapılan baskıdır. PVC bazlı ve arkası yapışkan malzeme olan folyo dijital baskı işlemlerinde en sık kullanılan ürünlerdir.

Türkiye Geneli 81 İle Kargo Hizmeti

Ürünleriniz sipariş sürecinde seçmiş olduğunuz özelliklere göre üretildikten sonra ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilmeye çalışılır. Siparişler Yurtiçi Kargo aracılığı ile adresinize kadar kargo ile gönderilir. Bu gönderim şeklinin dışında bir teslimat yöntemi firmamız tarafından kesinlikle uygulanmaz. Böylece oturduğunuz yerden verebileceğiniz baskı siparişleriniz, dilediğiniz adrese kadar kargo ile teslim edilmiş olur.

Poster Baskı

Şık ve kaliteli bir görünüme sahip olmak isteyen okul ev ve iş yerlerinin görselliğini daha çok ön plana çıkarabilmek için ekonomik maliyeti ile sizi cezbeden dekoratif poster baskı ile sizlerde dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Dekoratif tablo poster baskılar, pvc dekota forex folyo üzerine yapılan bir baskı türü olmasının yanı sıra günümüzde özel kuruluşlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Dekoratif güzelliğin sağlanması amaç edinerek hazırlanan bu posterler alanında uzman kişiler tarafından yapılması halinde isteklerinize tam olarak cevap verebilecektir. Sizlerde dekoratif tablo poster baskısı ile ilgili yapmış olduğumuz işler hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ya da site içinde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz.

Atatürk Posteri Kullanım Alanları

Türk bayrağı üretimini herkes yapamaz. Yapan firmalarda bayrağın ölçülerini dikkate alarak üretimlerini yaparlar. Türk bayrağı, Türk milleti için çok değerli bu nedenle her yerde gelişi güzel kullanılamaz. Türk bayrağı üzerine yerleştirilen Atatürk fotoğrafları resmi günlerde ve resmi kuruluşların açılış törenlerinde daha çok kullanılır. Ayrıca kumaş üzerine değil de kâğıtla yapılan Atatürk posterli Türk bayrakları da yine resmi törenler sırasında çokça kullanılan türdür.

Atatürk Posteri Önemi

Atatürk dağılmakta ve yıkılmakta olan bir devleti ve milleti toparlayarak destansı bir başarı yazmıştır. Onun bu başarısı esaret altında bulunan tüm uluslara örnek olmuştur. Bu nedenle Atatürk denince akla şehit kanlarıyla sulanan al bayrak gelir. Al bayrağın ortaya çıkışını sağlayan başkumandan Mustafa kemal Atatürk Türk milleti için önemli bir kahraman ve liderdir. Çünkü bu lider yani Atatürk milli mücadelenin ve kurtuluş savaşının kazanılmasında silah arkadaşlarıyla beraber etkin rol oynamışlardır. Atatürk Türk bayrağı, Türk ulusu için büyük bir öneme sahiptir ve bu bayrak çoğu alanda bu şekilde dalgalanacaktır. Firmamız bu konuda büyük bir itina ile Türk bayrağı üzerine Atatürk resmini baskı yaparak üretimini yapıyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Posteri

Atatürk posteri baskısı olumsuz hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmez bir özellikte üretilmiştir. Dış mekânlarda sorunsuz bir şekilde bu bayraklar kullanılabilir. Firmamız bu konuda parlak saten üzerine hazırladığı Türk bayrağı üzerine Atatürk resmini yerleştirmiştir. Böylece Atatürk posteri şanlı bir şekilde dalgalanır.

Atatürk 10 Kasım 1938

Atatürk posteri her yıl 10 Kasım sırasında yoğun bir şekilde kullanılır. Bu büyük kumaşlardan hazırlanan siyah beyaz ya da al bayrak üzerine Atatürk resimli bayraklar tüm kamu kurumları üzerine asılır. Türk bayrağı ise sadece 10 Kasımda yarıya çekilir. Atatürk’ün 10 Kasım 1938 hayatını kaybetmesi ülkede büyük bir yasa neden olmuştur. Bu nedenle bu önemli gün her yıl hüzünlü bir şekilde yeniden yaşanır. Atatürk posteri evlerin balkonlarına, camlarına iş yerlerine ve tüm özel kuruluşların üzerlerine asılır. Firmamız bu konuda müşterilerin istekleri doğrultusunda Atatürk posteri üretimi yapıyor. Çoğu kişi ise bu bayrakları özel koleksiyonları olan Atatürk köşelerine asıyorlar.

Atatürk Posterleri

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Resmi günlerde en çok kullanılan bayraklardan olan Atatürk objeli bayraklar firmamız bünyesinde kaliteli baskı yöntemleri kullanılarak istenilen ebatlarda üretilmektedir.

Atatürk Posteri alırken sitemiz üzerinden bulunan hazır görsellerin yanında baskı yaptırmak istediğiniz görseli tarafımıza yüksek çözünürlükte göndermeniz durumunda göndermiş olduğunuz dosyanın izin verdiği ebatlarda istediğiniz ölçülerde baskı yapabiliriz.

Atatürk Posterleri genelde bina cephesi gibi dış ortamlarda sergilendiğinden kullanılan kumaş türünden baskı mürekkep ve baskı yöntemine uzun süreler kullanmanızı sağlayacak etkenlere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Özellikle büyük ebatlarda almış olduğunuz ürünleri sergileme zamanı dolduktan sonra başka günler yeniden kullanmak için dayanıklı ürünler seçmeniz gerekmektedir. Ülkemizde baskı teknolojileri çok hızlı gelişmesine rağmen birçok firma ürünlerde baskılarda eski yöntemler kullanılmasından dolayı kalitesiz ürünler piyasada bulunmaktadır.

Atatürk Posteri imalatında firmamızın kullandığı baskı mürekkepleri Avrupa menşeli ve solvent içermeyen su bazlı ürünlerdir. Kumaş üzerine yapılan baskılar uzun süre dayanıklı kalması ve renklerinde akmalar olmaması için çeşitli ısıl işlemlerden geçmektedir. Dış cephede sergilenen ürünler dış hava koşullarında yoğun şekilde maruz kalacağından kullandığımız kumaşlar esnek yapısı ile uzun süreler kullanmanıza imkan sağlamaktadır.

Üretim parkurumuzun genişliği ve deneyimli çalışanlarımızdan aldığımız güç ve güvenle müşterilerimiz tarafından talep edilen bütün siparişleri Türkiye’nin bütün noktalarına 2-3 gün içinde teslim edilmektedir. Yurt dışından sipariş vermek isteyen müşterilerimiz web sitemizde verdiğimiz iletişim numaralarında bize ulaşarak kargo bilgisi ve gönderim süresi hakkında bilgi alabilirler.