Arkası Gri Folyo Baskı

Arkası gri folyo baskı firmalarının en başında gelen Express Reklam baskı alanında sizlere en uygun m2 fiyatları ile hizmet vermektedir.

arkasi gri folyo baski edited

Arkası Gri Folyo Baskı

Oracal parlak mat beyaz arkası gri baskı folyoları dijital baskı fırsatı ve çok uygun fiyatlarla Türkiyenin en büyük dijital baskı mağazasında.

Yaptırmak istediğiniz arkası gri folyo baskı ister vitrin reklamı olsun, ister cam folyosu, Express Reklam’ın online tasarım panelini kullanarak ihtiyacınızı karşılayacak tasarımı kendiniz kolayca yapın. Elinizde hazır tasarımınız varsa onu sisteme yükleyin ve gerisini Baskı Express Reklama bırakın. Tasarımınız yok ve kendiniz de tasarlamak istemiyorsanız Express Reklam’dan profesyonel tasarımcı kiralayın, şık ve güzel folyonuzu tasarlatın.

Arkası gri folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar.

Alt Zemini Göstesmeyen Arkası Gri Folyo Baskı

Arka kısmı gri yapışkan parlak veya mat folyo kağıt üzerine yapılan baskı türlerinden biri olan arkası siyah folyo baskı reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen modellerde kesilmeye ve şekillendirilmeye uygun dijital baskı ürünüdür.

Uzun ömürlü yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda uygun olan folyo baskı çeşitleri iç mekanlarda uygulandıklarında yüzey kaplama yani laminasyon işlemi gereklidir. Kullanımı kolay ve pratik olduğundan günümüzde reklam amaçlı en çok tercih edilen folyo baskı hizmeti için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

arkasi siyah folyo baski edited

Arkası Gri Folyo

Arkası Gri dijital folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de arkası siyah folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Arkası Siyah ve Gri Yapışkanlı Folyo Baskı

Arkası siyah ve gri yapışkanlı folyo baskı yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Dijital baskı ile firma reklamlarınızı jet hızıyla ve en iyi fiyatla yaptırın! Parlak folyo baskı özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Parlak folyo etiket baskı uygun fiyatlar ile burada. En uygun folyo sticker fiyatları ve çeşitleri size gelsin.