Vinil Branda Afiş

Vinil branda afiş, Vinil Afiş, Branda Afiş, Bez Afiş, Pankart Afiş, Sopalı afiş. Ürünleri için Hızlı Teslimat ile Hemen Sipariş Verin.

Vinil Branda Afiş

Vinil Branda Afiş

Branda vinil afiş siparişinizi Expresstabela ile online olarak verin, ürünleriniz uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelsin. ✓ Ücretsiz Kargo ✓ 6 Taksit.

Branda vinil afiş baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. Expresstabela’dan online olarak sipariş verebileceğiniz branda baskı 260 gr. Çin Vinil, 400 gr. Çin Vinil veya 400 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır.

Avrupa Vinil Afiş

Halk arasında branda diye bilinen avrupa vinil afiş, 550gr olarak en kaliteli vinil malzemesidir. Avrupa vinil afişteki iplerin kalınlığı ve dokumanın sık olmasından dolayı diğer uzakdoğu vinil malzemelere göre dayanıklılığı çok daha yüksek ve görüntü açısından şık bir baskının oluşmasını sağlar. Diğer brandalara göre dokuması daha sık olduğundan daha mukavemetli ve daha ağırdır.

Vinil branda afiş, genellikle toplantılarda, maçlarda üzerinde mesajların bulunduğu bezden ya da kartondan yapılan levhalardır. Söylenmek istenilen yazılar, resimler net bir şekilde pankart üzerine basılır. Bir yere asılarak sabitlenir veya elde tutularak mesaj istenilen yere ulaşmaktadır. Genellikle maçlarda tercih edilir.

Branda Afiş

Afiş / Pankart, Vinil Branda Baskı kategorisine ait 70×100 Vinil Branda Afiş ürününü en uygun fiyatlar ile online satın almak için expresstabela.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Dijital baskı sektörünün ortaya çıkmasından önce reklamcılar, brandaların üstüne folyo kesimden yaptıkları yazıları yapıştırarak bunları afiş şeklinde kullanmaya başladı. Günümüzde ise reklamcılar tarafından dijital baskı sektöründe, vinil baskı vazgeçilmez bir baskı çeşidi olarak kullanıldığını görüyoruz. Vinilin en fazla tercih edilmesinin sebebi ise; uygun fiyatlı olması, görseli tam olarak belli etmesi, esnek olması ve sağlamlığıdır. Bu özellikler birleştiği zaman özellikle uzun süreli kullanımlar için vazgeçilmez olarak görülmektedir. Vanil baskının tanımını yapacak olursak; vinilin üstüne dijital baskı makinaları kullanılarak yapılan baskı çeşidi olduğunu da söyleyebiliriz. Açıkhava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır.

Vinil baskı branda m2 fiyat hesaplama online teklif uygun fiyata alın. Pankart, afiş daha bir çok alanlarda kullanın. Ücretsiz kargo ile adresinize gelsin.