Tabela

Tabela firmalarının en başında gelen Express Reklam Tabela alanında sizlere uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. Tabela, firmamız her bütçeye uygun olarak tabela üretimi sunmaktadır. Sizde reklam tabela hizmeti almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Tabela

Her işletmenin ihtiyacı tabela modelleri, ışıklı tabela, ışıksız tabela, kapı tabelası gibi birçok tabela modelini ve tabela tasarımı için expresstabela.com’dan fiyat isteyin! Tabela bir işletmenin tanıtılmasını sağlayacak en önemli etkendir. Ancak bununla ilgili nasıl yol izleyeceğiniz hakkında karar veremiyorsunuz değil mi? Express Tabela, işletmenizin kategorisine göre en dikkat çekici özellikte tabelayı, sizi diğerlerinden ayıracak farklı tasarımları ve uygun fiyatlı, kaliteli hizmetlerini önünüze koyacaktır.

Açık Hava Reklamları, Tabela, Işıklı Tabela, Neon Tabela, Fuar Standı, Bina Kaplama, Led Tabela, Cephe Tabelası, Hareketli Tabela, Dijital Baskı, Özel Tasarım Tabela, Yol Tabelası, Yönlendirme Tabelası, Araç Kaplama, Bayii Tabelası, Seri İmalat Tabela, Teşhir Standı, Kutu Harf Tabela, Yol Tabelası, Bina İçi Tabela, Benzinlik Tabelası, Reklam Tabela, Otel Tabelası, Hastane Tabelası, Eczane Tabelası, İş Yeri Tabelası, Tabela Üretimi, Tabela İmalatı, Kurumsal Kimlik Çalışması, Duvar Reklamları, Tabela Sistemleri, Cam Kaplaması, Uyarı İkaz Tabelası, İnşaat Tabelası, Atatürk Köşesi, Fener Tabela, Kapı Önü Dubalar, Plexi Tabela, Işıklı Kutu Harf Tabela, ferforje tabela, Tabela İmalatı, tabela imalatçısı, grafik tasarım, modelleme, 3d tasarım, projelendirme, inşaat tabelası, çatı reklamları, duvar ve yol panosu gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

• İstanbul Express Reklam Tabela Hizmetleri. Işıklı ve Işıksız Reklam Tabela Modelleri Totem Tabela Çatı Reklamları Yapmaktayız.
• Tabela çalışması yaptırmadan önce yapılacak yerin, mekanın önceden görülmesi, ölçeklendirilmesi ve nasıl bir çalışma istediğinizle ilgili bir plan çıkartılması gerekir.
• Aldığımız ölçüler ve verdiğiniz doneler ile yapılacak işin nasıl görüneceği bilgisayar ortamında hazırlanır. Böylelikle beklenmeyen kötü süprizlere maruz kalmazsınız.
• Beğenilen tasarımınız onay alındıktan sonra profesyonel imalat ekibimiz ve geniş, makine parkurumuz ile en kısa sürede üretilir ve montaja hazır hale getirilir.

Reklam Tabela

İstanbul Express Tabela sağladığı hizmetler ile sizlere, sizin işletmenize en doğru şekilde temsil edecek ürünler sunmayı hedeflemekte Farklı olabilmek kalabalıklar arasında fark edilebilmek çoğu zaman ticari hayat için iyi bir yaklaşım olmasına karşın çoğu zaman etkin bir çözüm değildir. Farklı olmayı başarabilirken insanların aklında pozitif bir etki ile kalabilmek zor ve önemli olandır.

Siz ve İşletmeniz ile insanların tanıştıkları yerler olan mekanlar için sağladığımız . Tabelacı, Kutu Harf, Paslanmaz Çelik Tabela, Led Tabela, Işıklı Tabela, Totem Tabela, hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Birincil önceliğimiz olan beklentilerinizi karşılama noktasında sizlerden gelen özgün isteklere alışılmış kalıpların dışında farklı yaklaşımla ile de cevap verebilmeyi hedef edinmiş durumdayız.

Tabela sektöründe 1996 yılından beri hizmet vermekteyiz. Tabelacı Express Tabela bu sektörde önde gelen tabelacı firmalarından biridir. kurulduğumuz günden bu yana sektördeki teknoloji gelişmeleri ve ilerlemeleri takip edip bünyemizde üretim büyümesini sağlamış bulunmaktayız. Tabelacı olarak açık hava reklam sektöründe bir çok hizmet vermekteyiz. üretimimizde bulunan deneyimli kadrosu ve teknolojik makine parkuru ile bir çok önemli projeye imza atmış bulunmaktayız. Logo ve tabela tasarımı konusun da bu güne kadar bir çok yeni markanın ihtiyaçlarını karşılamış olup müşterilerimizi memnun etmişizdir. Tabelacı sektörün önde gelen tabelacı olamak konusunda çok öenmli bir yere sahip olan Tabela Marka siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Açık Hava Reklamcılık

Tabela tasarımı, açık hava reklamları, tabela, ışıklı tabela, neon tabela, totem tabela, fuar standı, bina kaplama, çatı tabelası, led tabela, cephe tabelası, hareketli tabela, dijital baskı, özel tasarım tabela, yol tabelası, yönlendirme tabelası, araç kaplama, bayi tabelası, seri imalat tabela, teşhir standı, kutu harf tabela, yol tabelası, bina içi tabela, benzinlik tabelası, reklam tabela, otel tabelası, hastane tabelası, eczane tabelası, iş yeri tabelası, tabela üretimi, tabela imalatı, kurumsal kimlik çalışması, duvar reklamları, tabela sistemleri, cam kaplaması, uyarı ikaz tabelası, inşaat tabelası, atatürk köşesi, fener tabela, kapı önü dubalar, pleksi tabela, ışıklı kutu harf tabela istanbul tabela reklam üretim merkezi, avm tabelası, otel tabelası, hastane tabelası, tabelacı, mağaza tabelası, led ışıklı tabela, market tabelası, pastane tabelası, cafe tabelası, park tabelası, kurumsal tabela, fabrika tabelası, sanayi tabelası.

Tabela hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Tabela, Kabartma Kutu Harf Tabela, Alüminyum Tabela, Lightbox Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela vb.

Tabela, büyük firmalardan tutunda en küçük firmaların bile tabela ve reklama ihtiyaç duymaktadır. bütün firmaların farklı ölçülerde reklam tabela yaptırmaları firmalara has logoları yazı fontları ve farklı reklam tabela fiyatları vardır. tabela ihtiyaçları için Express Reklam olarak bu günümüzde en büyük firmalardan en küçük firmalara kadar hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İstanbul Tabela

En uygun “tabela fiyatları” ve en kaliteli imalat sloganı ile çıktığımız bu yolda her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. İstanbul’un en tecrübeli, profesyonel tabela ustaları ile bünyemizde 7/24 üretim ve montaj hizmeti vermektedir.

Tabela Fiyatları Neye Göre Belirlenir?
Tabela fiyatlarını belirleyen unsular aşağdaki gibidir.

 • Tabela Genişliği ve Yükseklği
 • ışıklı mı? Işıksız mı?
 • Harf Sayısı
 • Harf Seçimi (Pleksi, Krom, Vb..)
 • Montaj Yeri Zorluğu (Çatı, Cephe)
 • Montaj Yeri Lokasyonu

Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Seçeceğiniz tabela eğer dış ortam tabela ise rüzgar ve yağmura dayanıklı olması çok önemlidir. Dış ortamlarda ahşap, dekota (forex) gibi malzemelerden üretilen tabela zemini olarak kullanılmasınız önermiyoruz. Seçeceğiniz tabela yine gündüz veya gece dikkat çikici olması yine önemlidir. Tabelanız olaki ilerki zamanlarda mekanik bir sorun ike karşılaştığınızda hemen teknik destek verecek tabelanızın garantili olması yine önemli maddeler arasında yer alıyor.

Tabela Firması Seçerken Neye Dikkat Etmelisiniz?
Tabela yaptırmak istiyorsunuz fakat tabelacınız hakkın soru işaretleriniz mi var? Sizlere bu konuda nelere dikkat etmelisiniz aşağıda listeledik. Tercih edeceğiniz tabela reklam firmasının;

 • Tabela atölyesi var mı?
 • Ayölyede uygun ekipman ve makinalar mevcut mu?
 • Size sunduğu tabela tasarımını beğendiniz mi?
 • Tabela teslimat süresi veriyor mu?
 • Tabelanız için garanti süresi veriyor mu?
 • Tabelanız hakkında teknik şartname sunuyor mu? (Harf yüksekliği, malzeme özellikleri vb..)

Tabela Hangi Programda Yapılır?
Tabela tasarımları öncelik sıralaması bu şekildedir; CorelDraw, illustrator, Photoshop, 3ds Max gibi programlarda tasarlanır.

Tabela Hangi Renkler Dikkat Çeker?
Tabelalarda genelde siyah, kırmızı, sarı, turuncu, mor zemin renkleri dikkat çekici tonlardır.

Tabela Hangi Malzemeden Yapılır?
Genelde öncelik sırası kompozit (alikobant), pleksi, ahşap zemin malzemelerinden üretilir.

Tabela Nasıl Temizlenir?
Kuru bir bezin üzerine cam sil sıkarak kompozit zemin üzerine nemli şekilde silinebilir.

İstanbul Tabelacılar Arasında En İyisiyiz
Sıradısı tasarımlarımız kusursuz tabela üretimimiz ile istanbul tabelacılar arasında en çok tercih edilen reklamcıyız. expresstabela.com reklam firması olarak Türkiye ve Yurtdışı piyasasında tabelacılar arasında en iyi reklam tabelacı firmasıyız.Kaliteli malzeme ve profesyonel ekibimiz ile Zaman, boşa harcanmaması gereken en değerli kaynağımızdır. Yaşamda hepimizin eşit olarak sahip olduğu tek şey zamandır. Nasıl Çalırız;

 • Ölçü Keşif
 • Fiyat Teklifi
 • Tasarım Hizmeti
 • Onay
 • İmalat