Sticker Baskı

Sticker baskı, firmalar tarafından tercih edilen reklam amaçlı kullanılan ürünlerdir. Genellikle gazete ve dergi promosyonları için reklam amaçlı sticker dağıtılarak kullanılabilir. Çıkartma olarak da verilen stickerlar promosyon niteliğinde kullanıldığı için baskı yapılırken bu baz alınarak yapılır.

Sticker Baskı

Kullanacağınız alana ve kendinize uygun bir etiket boyutu bulduysanız, expresstabela.com üzerinden online sticker basım fiyatını öğrenebilirsiniz. Çıkartma baskı fiyatlarının adet, çeşit ve boyuta göre değişkenlik gösterdiğini unutmayın.

Opak etiketler kuşe göre suya daha dayanıklı etiketlerdir. Opak malzemeden üretilir. Opak etiket baskı fiyatı kuşeye göre daha pahalıdır.

Pratik ve Hızlı Yapışkanlı Etiket Baskıları. Yapışkanlı etiket baskı uygulamalarını ofislerde ya da herhangi bir amaçla pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

sticker baski edited

Sticker Çıkartma Etiket Baskı

Sticker baskıları, yapıldığı tarih veya ürünün yapıldığı firmanın tanıtımı için yapılan kendinden yapışkanlı ya da yapışkansız yapılan baskılı materyallerdir. Etiketlerin yüzlerce türü ve baskı çeşidi vardır. Fakat, bugün en fazla kullanılanlar, barkodlu etiket, fiyat etiketi, içten yapışmalı etiket, şeffaf etiket, kapatıcı olan modelleridir. Herhangi bir ürünü aldığınızda üzerinde bir etiket olmasını istersiniz. O ürünün nerede ve ne zaman, kimin tarafından yapıldığını görmek tüketiciye daima kalite ve güven duygusu verir. Bu nedenle etiket baskıları ve kuşe çıkartma etiketler çok etkili reklam araçlarıdır.

Çıkartma etiketler, yani sticker’lar, tıpkı diğer reklam araçları gibi firmaların sundukları ürün ya da hizmetlerin tanıtımını yapar. Diğer reklam araçlarından farklı olduğu nokta ise markanın hatırda kalmasını ve markaya kolayca ulaşılabilmesini sağlıyor olmasıdır. Ayrıca etiketler, kullanım amacına göre ev ve ofis gibi ortamların ya da duvar, cam ya da kapı gibi yüzeylerin havasını değiştirmektedir. Siz de expresstabela.com üzerinden çıkartma etiketleri dilediğiniz gibi tasarlayabilir ya da hazır şablonlar arasından tercih yapabilirsiniz. Sticker baskı ile markanız kalıcı, dekorasyonlarınız etkileyici olsun.