Menü Kapat

Sonsuz tepe dönerli bayrak direği, özellikleri ve modelleri ekonomik en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Sonsuz tepe dönerli içten ve dıştan ipli veya konsollu bayrak direkleri burada. Hemen arayın! en uygun bayrak direği fiyatları ve çeşitleri size gelsin.

Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği

Sonsuz tepe dönerli bayrak direği modelleri galvaniz, paslanmaz, dıştan ipli, boyalı gibi bir çok türü vardır bunun dışında bayrak direklerinin metreleri de vardır 4 metre bayrak direği, 5 metre bayrak direği, 6 metre bayrak direği, 7 metre bayrak direği, 8 metre bayrak direği, 9 metre bayrak direği, 10 metre bayrak direği, 11 metre bayrak direği, 12 metre bayrak direği olarak ayrılır.

Tepe Dönerli Bayrak Direği

Sonsuz döner mekanizma, bayrak direklerinde bulunan bayrağın rüzgar yönüne doğru hareket etmesini ve bayrak direğine asla dolanmamasını sağlar. Bu sayede bayraklar devamlı dalgalanır, bayrak direğine dolanmaz ve yıpranmaz.

Sonsuz döner mekanizma sistemimizin bayrak direklerine montajı ve demontajı oldukça kolaydır. Bayrak direğinin en üst bölümünde kullanacağınız tüm boru çaplarına göre sonsuz döner mekanizmalarımız bulunmaktadır.

Sonsuz döner mekanizmalarımız
Q51 Sonsuz Döner Mekanizma
Q60 Sonsuz Döner Mekanizma
Q76 Sonsuz Döner Mekanizma
Q89 Sonsuz Döner Mekanizma
Sonsuz dönerli bayrak direği yapabilmek için, en hızlı çözüm HASEN HSDM 1000 Sonsuz Döner Mekanizma sistemidir. Sistemimiz TSE standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Sonsuz Döner Mekanizma Özellikleri
Montajı ve Demontajı kolaydır. İstenildiğinde hemen sökülüp takılabilir.
304 CRNI paslanmaz çelik (krom nikel)’ten imal edilmiştir.
Çelik halat sistemine uygundur.
Rüzgarın yönüne göre hareket ederek hafif rüzgarlarda bile bayrağın dalgalanmasını sağlar.
Tüm bayrak direklerine uygundur.
Tepesinin yuvarlak olarak üretilmesi sayesinde, bayrak direğine görsellik kazandırmaktadır.

Sonsuz Döner Mekanizma Fiyatları:
Sonsuz döner mekanizma sistemlerimiz, kullanılacak bayrak direklerine göre farklılık gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. İletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek, sistemlerimizin fiyatları ve tüm özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Bayrak Direği Aparatları

Paslanmaz çelik bayrak direği aparatları, Paslanmaz çelik bayrak direği bağlantı parçaları, bayrak direği ip sarma mekanizması, bayrak direği sonsuz döner tepe mekanizma, bayrak direği rozeti, bayrak direği boncuğu, bayrak direği menteşeli taban flanşı

Bayrak ve Direği
Bayrak Direkleri Galvaniz Yada Kalite Paslanmaz Çelikten, v Şekliyle e Dıştan İpli (Klasik Sistem) 5 Metreden 100 Metreye Kadar İmal Edilir.

Bayrak Direği Yan Aparatlar Hariç, Gövde ve Sabitleme Ankrajı Olmak Üzere İki Ana Parçadan Oluşur. Sabitleme Ankrajı Toprağa Gömülür, Direk Gövdesi Flanş Yardımıyla Ankraja Vidalanarak Montajı Yapılır. AISI 304 – 304L -316 İçten İpli (Sonsuz Tepe Döner Sistem)

Neden Bayrak Direği
Bayrak, Bir Ülkeyi veya Kurumu Temsil Eden Semboldür. Bir Yerin Kime Ait Olduğunu Göstermek, Düşmanları Korkutmak, Halka Gurur, Coşku Vermek ve Süsleme Yapmak Amacıyla Kullanılır.

Bayrak Olabildiğince İhtişamlı ve Yüksekte Durması Gerekir. Ülkenin Simgesi, Bir Kurumun Temsilcisi Olan Bayrak Direği’de Basit Olmamalıdır.

O Yüzdenden Bayrak Direği Ürünlerinde Arge Çalışmaları Yaparak, Bayrak Direğinin En Güzel ve En Kullanışlı Hali Olan Tepe Döner Sisteminde Patent Almıştır.

Bayrak Direği, Bayrak Yönetmenliğine Uygun, Kalitede ve Standartlarda Ekonomik Direkler Üretmektedir.

PASLANMAZ BAYRAK DİREĞİ NEDİR?
Bayrak direkleri iki çeşittir. Paslanmaz ve galveniz maddeden üretilir. Paslanmaz bayrak direklerinin çok şık bir görünümü vardır. Madde olarak galvenize göre daha parlak bir görüntüsü vardır. Madde olarak galvenize göre daha parlak bir görüntüsü vardır. Okullarda, resmi kurumlarda, derneklerde, binaların bahçelerinde şık paslanmaz bayrak direkleri tercih edilebilir.

Paslanmaz bayrak direğini iki şekilde üretebiliyoruz.

Birinci şekil sonsuz tepe dönerli sistemdir. Bu sistemde dışarıdan bayrak direğine bakıldığında bir ip görüntüsü olmaz. İpi içeriden gizli bir şekildedir. Kol yardımıyla çevrilip bayrak göndere çekilir. Klasik sistem kullanıldığında ise bayrağın ipi dışarıdan gözükür. Bayrak el ile göndere çekilir.

Tepe Dönerli Bayrak Direği
Tepe dönerli bayrak direğinin en önemli özelliği rüzgar vs. durumunda bayrağın direğe dolanma riskini ortadan kaldırmasıdır. Tepedeki aparat sayesinde bayrak 360 derece dönüş gerçekleştirebilir. Dolayısıyla tören esnasında ve benzeri durumlarda bayrağın dolaşması gibi absürt bir durum oluşmaz. Sık sık tören gerçekleştirilen okullarda tepe dönerli bayrak direği büyük kolaylık sağlayacaktır.

Tepe dönerli bayrak direğinde halat çelikten olup bayrağın içindedir. Bu özelliğiyle halat çok daha uzun ömürlü olur ve kopması önlenir. Bayrak direğinin flanş gizleme kapağı vardır. Bu da görüntü açısından çok daha şık bir görsel sunar.

Bayrak gerdirme çubuğu aparatı sayesinde bayrağın rüzgarda büzüşmesi önlenirken bayrağın direkle birleşim noktasında pürüzsüz net bir görüntü sağlar.

İstediğiniz uzunlukta bayrak direğine karar verip uzmanlarımızı arayabilirsiniz. Sipariş verirken bayrak direği hakkında bilmek istediklerinizi uzman kadromuza sorabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Dıştan İpli Bayrak Direği
Dıştan ipli bayrak direğinin bir diğer adı klasik stil bayrak direğidir. Birçoğumuz öğrencilik yıllarında okullarda görmüşüzdür bu bayrak çeşidini. Bu bayrak direği yine 304 kalite paslanmaz çelikten üretilebiliyor. Görüntü olarak sonsuz tepe dönerli bayrak direğiyle aynı şıklıktadır. Aralarındaki tek fark halatının ip oluşu ve dışarıdan görünür konumda olmasıdır. Nazlı bayrağımızın yavaş yavaş göndere çıkmasını bir nevi nostalji olsun istiyorsanız bu tip bayrak direğini tercih edebilirsiniz. Bu Bayrak göndere çekildikten sonra artan ip koç boynuzu dediğimiz bayrak direğine sarılır ve sabitlenir.

Bayrak Direği

 • 6 mt ile 150 mt yüksekliğinde galvanizli veya boyalı olarak üretilmektedir.
 • Bu direklerin üretimi konusunda birçok seçenek sunulabilmektedir.
 • Hizmetlerimiz:
 • 12 mt’ye kadar tek parça gövde
 • 12 metreden sonra poligon sıkı geçme sistemi bayrak direği
 • Poligonal kesitli (8,12,16,24 gen)
 • Sonsuz döner sistemli ve uçak ikaz lambalı
 • 360 derece tepe döner sistemi, motor ve halat sarma sistemi, bayrak gerdirme çubuğu ve bayrak sabitleme boncuğu
 • Asansörlü (Motor Kumanda Sistemi) / El mekanizmalı dıştan veya içten Bayrak Direği
 • Paratonerli
 • Paslanmaz çelik (12 mt’ye kadar dairesel kesit ve AISI 304 ve AISI 316 kalite paslanmaz çelikten imal edilir)
 • Direk yüksekliğine göre değişen ölçülerde kare veya dairesel taban plakası ve ankrajlarla temel montajı sağlanır
 • Talep halinde bayrak boyutuna ve rüzgar yüküne göre statik hesap ve bu hesap doğrultusunda tasarımı
 • Direklere sıcak daldırma galvaniz veya talep halinde galvaniz üzeri elektrostatik fırın boya işlemi
 • Temel
 • Montaj
 • Aydınlatma ve diğer aksesuar tedariği
 • Kullanım alanları:
 • Kamu kurumları ve özel kurumla
 • Tören alanları
 • Okullar
 • Fabrikalar
 • Açık meydanlar
 • Ayrıntılı bilgi için, E-kataloğumuzu bakabilir veya bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bayrak Direği
Beylikdüzü bayrak direği üreten firmamız aynı zamanda bayrak direği sektöründe de imalatımız bulunur. Yıllardır Atatürk büstü ve Kaidesi, Bayrak Direği, Paslanmaz Korkuluk, Cam Korkuluk, Abdesthane Oturağı gibi ürünlerde firmamız bu sektörlerin lideri konumundadır.

İstanbul Bayrak Direği Fiyatları
Bayrak direği üreten firmamız ürettiği ürünlerde de uygun fiyat kaliteli ürün fikrini benimsemiştir. Ürettiğimiz büstler hem kaliteli hem de piyasada ki en uygun fiyatlarıdır.

İstanbul Bayrak Direği Fiyatları ve Özellikleri

Bayrak direği almadan öncelikle bilmeniz gereken bazı noktalar vardır; bayrak direkleri iki temel ham maddeden üretilir. Bunlar galvaniz ve 304 kalite paslanmaz çelik dediğimiz maddelerdir. 304 kalite paslanmaz dışarıdan görüntüsü daha şık ve parlaktır. Dolayısıyla daha hoş bir görünümdedir. Görüntü anlamında daha şık olması gereken mekânlar da; örneğin resmi kurumlarda, holdinglerde, okullarda ve belediyelerde paslanmaz ürünün kullanılması daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Galvaniz bayrak direğinin ise maddesel olarak daha soluk bir görüntüsü vardır. Ekonomik anlamda fiyat anlamında paslanmaz dan daha az maliyetlidir. Bu sebeple büyük metrajlı bayrak direklerinde paslanmaz dan daha ekonomik olduğu için tercih edilebilir. Her iki bayrak direği çeşidinde de sonsuz tepe döner ve içten halat sistemi vardır.

Galvaniz ve paslanmaz maddelerinin bileşimlerinde şunlar vardır: Paslanmaz bayrak direğinin bileşimi krom ve nikelden oluşur. Galvaniz bayrak direkleri ise ST37 kalitede sacın daldırma galvaniz kaplamasından imal edilir. Galvaniz bayrak direği de paslanmaz bayrak direği de paslanmaz özelliktedir. Kullanış özelliğine göre ise: İçten halatlı ve dıştan halatlı olmak üzere hazırlanabilir.

İstanbul Bayrak Direği İmalatı
İstanbul bayrak direği imalatı farklı modelleri vardır. Bayrak direkleri okullarda, iş yerlerinde, devlet kurumlarında, kullanılmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği Hizmeti Vermekte Olduğumuz Bölgeler.

 • Adalar Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Ataşehir Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Beykoz Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Çekmeköy Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Kadıköy Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Kartal Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Maltepe Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Pendik Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Sancaktepe Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Sultanbeyli Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Şile Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Tuzla Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Ümraniye Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Üsküdar Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği

İstanbul Avrupa Yakası Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği Hizmeti Vermekte Olduğumuz Bölgeler.

 • Arnavutköy Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Avcılar Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Bağcılar Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Bahçelievler Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Bakırköy Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Başakşehir Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Bayrampaşa Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Beşiktaş Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Beylikdüzü Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Beyoğlu Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Büyükçekmece Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Çatalca Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Esenler Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Esenyurt Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Eyüp Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Fatih Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Gaziosmanpaşa Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Güngören Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Kâğıthane Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Küçükçekmece Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Sarıyer Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Silivri Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Sultangazi Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Şişli Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği
 • Zeytinburnu Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği

Türkiye Geneli Sonsuz Tepe Dönerli Bayrak Direği Siparişleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak