Menü Kapat

Seçim afişi dış mekanların vazgeçilmezi haline gelmiş durumdadır. 260 gr. 400 gr. 440 gr. veya 510 gr. (şeçim reklam afişi) üzerine dijital baskı şehir merkezlerinde caddelerde mahalle ve sokaklarda, kullanabileceğiniz ucuz fiyatlı reklam çeşitidir.

Seçim Afişi

Seçime Özel Afişler En Ucuz Fiyatlar ile express tabela da Yerel seçim afişi, seçim afişi örnekleri, seçim afişi tasarlamak için bize ulaşabilirsiniz. Seçim zamanı geldiğinde insanlara duyuru yapmak amacıyla caddelere, sokaklara asılan bu afişler insanların seçeceği kişi veya partiler hakkında bilgi edinmesini sağlıyor.

Tasarım ve içerik açısından kaliteli bir seçim afişi insanlara olumlu bir imaj bırakır. Seçim Afişleri insanları yönlendirmek açısından oldukça önemlidir. Kısa süre içerisinde basılıp teslim edilen Seçim Afişleri, seçim tarihinden önce hazır olmalı ve sokaklarda, caddelerde yerlerini almalıdır. Uzun süre dış cephe için dayanıklı olan Seçim Afişleri için Reklam Merkezi olarak tasarım ve basım konusunda destek vermekteyiz.

• Muhar adayları için muhtar pankartı afişi brandası
• 3mt x 80 cmm ebatında
• kenarları dikili şekilde+ Sopa dahil

Branda Seçim Afişi

Seçim için erken kalkan yol alır diyoruz ve seçime özel afiş kampanyası yapıyoruz. Muhtar adayları belediye başkanı adayları seçim için afiş pankart baskısı yaptırmak isteyenler. Türkiye’nin her yerine kargo veya ambar ile gönderim sağlanmaktadır.

Seçim afişleri muhtar seçim afişi, belediye seçim afişi, 280 gram olarak kullanılmakla birlikte baskı sayısı çok olan afiş örneğidir. Biz sizlere 1.sınıf kalitede makinalarımız ile seçim afiş baskı imalatı yapmaktayız.

Sopalı afişler çoğunlukla seçim afişi olarak kullanılmakla birlikte şirketlerin kendi reklamını vermek için kullandığı direklere, tellere sopalı afiş baskı imalatı yapmaktayız. Sizinde İhtiyacınız Sopalı afiş baskı ise hemen bize ulaşabilirsiniz. Afişlerin fiyatları Fiyat Listemizden inceleyebilirsiniz.

Yaygın olarak kullanılan reklam ve tanıtım materyalleridir. Genelde belediyeler, dernekler ve yeni açılış yapacak firmalar kullanıyor. Bunun haricinde seçim dönemlerinde siyasi parti ve muhtar adayları da yoğun olarak kullanmaktadır. Sopalı afişlerin tercih edilme sebebi asması kolay asıldığı yerde sopaları sayesinde düzgün durmasıdır. Bazı belediyeler sopalı afişlerin çevrede görüntü kirliliği yapmaması için sopalı afiş asılması için özel alanlar yapmışlardır. Bir zamanlar sopalı afişler bezden yapılırdı artık bez kullanan pek kalmadı. Bez afiş yerine branda sopalı afişler kullanılmakta.

Seçim Folyo Baskı, Vinil Baskı, Seçim Afişi, Araç Kaplama, Sopalı Bez Afiş, Seçim Afişleri Yaptırmak İçin Bize Ulaşın. Kaliteli ve Uygun Fiyatlarla Dijital Baskı Çözümleri Sunuyoruz. Seçime özel Milletvekili afişi, en uygun fiyatlar ile sopalı Milletvekili afişi, sopasız Milletvekili afişi baskı Express’de.

Sopalı Afiş; Sopalı afiş ürünü özellikle siyasi parti mitinglerinde ve spor kulüplerinin etkinliklerinde sıklıkla kullanılır. Hem parti veya kulüp bayrakları hem de Türk bayrağı olarak kullanılabilen sopalı bayrak ürünü siparişlerinizi expresstabela.com ile uygun fiyatlı ve online olarak verebilirsiniz. Siparişiniz sonrası ürünleriniz hızlı şekilde hazırlanarak adresinize kadar kargo ile gönderilir.

Türkiye’nin en büyük dijital baskı merkezi expresstabela.com ile vereceğiniz sopalı bayrak siparişleri kaliteli ve hızlı bir şekilde üretilir. Bu sayede zaman kaybetmeden etkinliğinizde kullanılacak olan ürünlerinizi adresinize kadar teslim almış olursunuz. Siz de etkinliklerinizi sopalı bayraklarla renklendirmek isterseniz, hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Sopalı Afiş Bayrak Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler; Özel tasarımlı bayrak siparişlerinizde ebat seçimini yaparken kullanım alanını ve amacını göz önünde bulundurmalısınız.

Seçim Reklamcısı

Cast Folyo (Araç Folyosu)
Düz Folyo, Cast Folyo ve Yarı Cast Folyo olmak üzere üç çeşittir.
• Düz Folyo; Araçlardaki kanallar üzerinde dönmedigi için dayanıksız ve kısa ömürlüdür. Araç üzerinde kısa süreli kalacak ise ucuz olduğundan tercih edilebilir. Garantili değildir. Örneğin, Seçim Çalışmalarında kullanmak için uygundur.
• Yarı Cast Folyo: Kanallı ve Girintili yüzeyi olmayan araçlarda kullanılır. Kast folyodan kalındır. Dayanıklılık süresi tam Kast Folyo ile aynı fakat daha ucuzdur. 1 sene garantilidir.
• Cast Folyo; Araç kaplamada kalite için tercih edilendir. Çünkü girintili yüzeyleri rahatlıkla örter ve uzun ömürlüdür. 3 sene garantilidir.

Durotrans (Işıklı Folyo)
Görselin öne çıkmasını gerektiren ve tercihen ışıklı iç mekan baskılar için kullanılır. Genelde Bilboard ve Işıklı Pano ve Mağaza içi giydirmelerde tercih edilir. Yüksek çözünürlükte dijital baskı gerektirir. Ancak Su bazlı İç mekan baskı olduğundan kullanım alan kesinlikle Indoor alanlar olmalıdır.

Branda – Vinly (Vinil)
Poster, Afiş, Sopalı Pankart, Işıklı ve Işıksız Tabela, Roll-up ve benzeri displayler, Bina Giydirme, Seçim için özel uygulama ve tanıtım görselleri, Fuar Standları, Mağaza görselleri, Alan Kaplamaları, vb. alanlarda İç mekan ( indoor ) ve dış mekan ( outdoor ) alternatif baskıları ile kullanılır.
Blackout Branda (arkası siyah), Işıklı Branda ve Işıksız Branda olmak üzere üç çeşittir. Her renkte yüksek çözünürlükte dijital baskı yapılır. Genellikle dikişli, kuş gözü delikli olarak ve seçim için sopalı pankart uygulamalarında kullanılır.

One Way Vision (Cam Uygulamaları)
Delikli folyo da denilebilir. Mekan içine güneş ışınlarının girmesini önemli oranda engeller. İçeriden dışarının görünmesini dışardan ise içerinin görünmemesini saglar. Kuaför camları ve Mağaza Camları geniş kullanım alanıdır.
Dijital baskı için uygun malzemedir. Yüksek çözünürlükte baskı yapılır. Ancak çeşitli kalite alternatiflerinden dolayı, malzeme seçimi (dayanıklılık için) PVC esaslı bu materyalde çok önemlidir.

Mesh (Delikli Branda)
Bina giydirme, fuar standları, afiş, poster, pankart, bina giydirme, seçim çalışmaları, mağaza dışı giydirmelerde, alan kaplamalarında vb. alanlarda kullanılır. One way visionun branda halidir. İstege göre her renkte yüksek çözünürlükte dijital baskı yapılır.
Dayanıklılığı açısından diger brandalara göre daha dayanıklıdır. Sebebi ise havayı geçiren delikleri olmasıdır.

Düz Kağıt (Poster Kağıdı)
Her türlü ebatta ölçülendirilir. İstege göre her renkte yüksek çözünürlükte dijital baskı yapılır. Kullanımı ve baskı sonunda elde edilen kaite açısından tercih edilmelidir. Seçim afişlerinde idealdir ve Bilboard uygulamalarında yapışkan su çözeltisiyle kullanılır.

Seçim Partisi Cam Kaplama & Cam Giydirme

Seçim partisi seçmen veya parti hizmetlerinin hedef kitleye tanıtımının en doğru yollarından biride cam kaplama diğer bir tanımla cam giydirme işlemidir. Cam kaplama işlemi hata kabul etmeyen hassas uygulama isteyen bir işlemdir. Cam üzerine reklam giydirme yapılabileceği gibi farklı kaplama uygulamaları da mevcuttur. Bunlardan bazıları kumlama folyo ile kaplama, cam filmi kaplama, opak folyo kaplama ve one way vision kaplamalardır.

Seçim ofisi Cam Giydirme ile alakalı uygulama çeşitleri ve kullanım alanları oldukça geniştir. Cam filmi özellikleri kullanılan alanın konumuna göre seçilmektedir müşterilerin ihtiyacına göre en uygun cam filmi tavsiye edilmektedir.

Sopalı Seçim Afişi

Yerel seçimlerde sizi bir adım öne taşıyacak afiş, bez ve tanıtım afişleri şık ve hızlı bir şekilde yapıp teslim ediyoruz. Seçim Afişi ve sopalı seçim afişleri hazırlamak çok kolay.

Yerel seçim afişleri, yerel seçim tanıtım afişi, yerel seçim, yerel seçim reklam afişleri, yerel seçim muhtar aday afişleri, yerel seçim belediye başkan adayı afişleri, yerel seçim belediye encümen adayı afişi, yerel seçim, yerel seçim tanıtım afişi, yerel seçim aday tanıtım afişi, yerel seçim aday tanıtım afişi, yerel seçim aday reklamları, yerel seçim sosyal tanıtım afişi, yerel seçim sosyal reklam afişi, yerel seçim, mahalli seçim afişi, yerel seçim afiş baskısı, yerel seçim sosyal tanıtımı, mahalli seçim logosu, yerel seçim logosu, yerel seçim afiş örnekleri, yerel seçim muhtar afişleri, Ucuz aday tanıtım afişleri, yerel seçim hızlı afiş baskı, yerel seçim acil afiş tasarımı ve baskısı, aday tanıtım reklam ajansı, yerel seçim adayları, mahallesi muhtar adayı afişi, tanıtım afişi.

Partilerin, muhtar adayların ve belediye başkan adayların oy toplamak için bir çok muhitlerde afiş tasarımlarının yapılmasına seçim afişleri denilir.

Parti Seçim Afişleri

Adalet Partisi Seçim Afişi • Adalet ve Kalkınma Partisi Seçim Afişi • Anadolu Partisi Seçim Afişi • Anavatan Partisi Seçim Afişi • Bağımsız Tükiye Partisi Seçim Afişi • Barış ve Demokrasi Partisi Seçim Afişi • Büyük Birlik Partisi Seçim Afişi • Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Afişi • Demokratik Sol Parti Seçim Afişi • Demokrat Parti Seçim Afişi • Doğru Yol Partisi Seçim Afişi • Emek Partisi Seçim Afişi • Genç Parti Seçim Afişi • Hak ve Eşitlik Partisi Seçim Afişi • Hak ve Özgürlükler Partisi Seçim Afişi • Halkın Sesi Partisi Seçim Afişi • Halkların Demokratik Partisi Seçim Afişi • Halkın Kurtuluşu Partisi Seçim Afişi • Hür Dava Partisi Seçim Afişi • İşçi Partisi Seçim Afişi • Liberal Demokrat Partisi Seçim Afişi • İyi Partisi Seçim Afişi • Millet Partisi Seçim Afişi • Milliyetçi Hareket Partisi Seçim Afişi • Özgürlük ve Demokrasi Parti Seçim Afişi Refah Partisi Seçim Afişi • Saadet Partisi Seçim Afişi •Türkiye Kominist Partisi Seçim Afişi • Türkiye Partisi Seçim Afişi Yurt Partisi Seçim Afişi

Türkiye Yerel Seçim Afişleri

AP Parti Seçim Afişi, AKP Parti Seçim Afişi, BTP Parti Seçim Afişi, BDP Parti Seçim Afişi, BBP Parti Seçim Afişi, CHP Parti Seçim Afişi, DSP Parti Seçim Afişi, DYP Parti Seçim Afişi, EMEP Parti Seçim Afişi, GP Parti Seçim Afişi, HÖP Parti Seçim Afişi, HSP Parti Seçim Afişi, HAS Parti Seçim Afişi, HDP Parti Seçim Afişi, HKP Parti Seçim Afişi, İP Parti Seçim Afişi, LDP, Parti Seçim Afişi, MP Parti Seçim Afişi, MHP Parti Seçim Afişi, İYİ Parti Seçim Afişi, SP Parti Seçim Afişi, FP Parti Seçim Afişi, TKP Parti Seçim Afişi, TK Parti Seçim Afişi, YP Parti Seçim Afişi

• Muhtar Seçim Afişi • Başbakan Seçim Afişi • Parti Seçim Afişi • Belediye Seçim Afişi • 100x200cm Seçim Afişi • 150x300cm Seçim Afişi • 70x100cm Seçim Afişi • 80x150cm Seçim Afişi • 80x400cm Seçim Afişi • 80x450cm Seçim Afişi • 80x500cm Seçim Afişi • 100x500cm Seçim Afişi • 100x400cm Seçim Afişi • 100x300cm Seçim Afişi

Bu ürünler gramajlar ve dokumaları olarak değişiklik göstermektedir. 280gr, 360gr, 440gr, 510gr gibi gramajlar değişmektedir.

Seçim Vinil Bez Afiş

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde branda ve bez afişlerin yerine dijital baskı teknolojisi kullanılarak üretilen vinil afişler kullanılmaktadır. Vinil isimli malzeme branda dan daha kaliteli ve uzun ömürlü bir üründür.

PVC Solvent boya tutucu kaplama özelliği sayesinde üzerine istenilen resim, yazı gibi bilgisayar ortamında özgürce hazırlanmış grafik çalışmalarını uygulamak mümkündür. eskiye göre dijital baskı uygulaması zamandan ve işçilikten tasarruflu olduğu için fiyat konusunda da çok uygundur.

Halk arasında branda diye tabir edilen bu malzeme 280 – 320 – 440 -520 gr olarak vardır.

Gramaj artıkça kullanım yerindeki kalitede önemli 280 gr vinily genellikle seri afiş veya seçim afişlerinde çoğunlukda kullanılmaktadır. 440 gr veya 520 gr vinyl ise tabela yüzeylerinde veya bilboardlarda veya kaliteli iş yapmak için istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Vinylin, Uzakdoğu ve Avrupa imalatları olarak malzeme seçenekleri vardır Avrupa branda ipleri ve kalitesi ile Uzakdoğu brandadan daha kalitelidir, Vinyl malzeme ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmektedir.

Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu sebeplerden dolayı Vinyl Germe tabela ve reklam sistemleri çok tercih ediliyor.

Seçim Reklam Afişi

Partilerin kıyasıya bir rekabet içinde olduğu iktidar yarışında halkın güvenini kazanıp, ipi ilk göğüsleyen olmanın yolu, etkili bir seçim kampanyasından geçer.

Seçime katılacak partilerin ve adayların kendilerini tanıtmak için çeşitli reklam araçlarına gerek duymaktadır. Sizlere kalıcı ve küçük bütçeli tanıtım reklamlarını Seçim reklam afişi imalatçısı olarak sunmaktayız. Aday seçim kampanyalarını ve iletişimin planlı ve programlı yürütülürse seçilme ihtimali yüksektir. Seçim reklamları stratejiniz içerisinde hedef kitlenize kendinizi tanıtacak, diğer rakiplerden farklılaştıracak ürünlere de yer veriniz.

Türkiye´nin her yerine ürünlerimizi göndermekteyiz. Siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaştırılacak, bu amansız yarış içerisinde sizleri bir adım daha öne çıkmanızı sağlıyacaktır. Seçim malzemeleri afişler günümüzde yürütülmekte olan seçim propagandalarında etkili bir araç olarak siyasal partiler ve adaylar tarafından tercih edilmektedir. Dijital renkli baskılı ürünler insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakmakta seçmenlerin hafızalarında adayların olumlu bir etki ve kalıcı bir imaj sağlamak için etkili bir yöntemdir.

Seçimlerde kullanılan parti bayrak, branda, afiş ve pankart gibi tüm ürünleri 2 kat hızlı olarak sipariş verebilirsiniz.

İstanbul geneli seçim afişi hizmeti verdiğimiz ilçeler.

Türkiye Geneli Seçim Afişi Siparişleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Adana Seçim Afişi, Adıyaman Seçim Afişi, Afyonkarahisar Seçim Afişi, Ağrı Seçim Afişi, Aksaray Seçim Afişi, Amasya Seçim Afişi, Ankara Seçim Afişi, Antalya Seçim Afişi, Ardahan Seçim Afişi, Artvin Seçim Afişi, Aydın Seçim Afişi, Balıkesir Seçim Afişi, Bartın Seçim Afişi, Batman Seçim Afişi, Bayburt Seçim Afişi, Bilecik Seçim Afişi, Bingöl Seçim Afişi, Bitlis Seçim Afişi, Bolu Seçim Afişi, Burdur Seçim Afişi, Bursa Seçim Afişi, Çanakkale Seçim Afişi, Çankırı Seçim Afişi, Çorum Seçim Afişi, Denizli Seçim Afişi, Diyarbakır Seçim Afişi, Düzce Seçim Afişi, Edirne Seçim Afişi, Elazığ Seçim Afişi, Erzincan Seçim Afişi, Erzurum Seçim Afişi, Eskişehir Seçim Afişi, Gaziantep Seçim Afişi, Giresun Seçim Afişi, Gümüşhane Seçim Afişi, Hakkari Seçim Afişi, Hatay Seçim Afişi, Iğdır Seçim Afişi, Isparta Seçim Afişi, İstanbul Seçim Afişi, İzmir Seçim Afişi, Kahramanmaraş Seçim Afişi, Karabük Seçim Afişi, Karaman Seçim Afişi, Kars Seçim Afişi, Kastamonu Seçim Afişi, Kayseri Seçim Afişi, Kilis Seçim Afişi, Kırıkkale Seçim Afişi, Kırklareli Seçim Afişi, Kırşehir Seçim Afişi, Kocaeli Seçim Afişi, Konya Seçim Afişi, Kütahya Seçim Afişi, Malatya Seçim Afişi, Manisa Seçim Afişi, Mardin Seçim Afişi, Mersin Seçim Afişi, Muğla Seçim Afişi, Muş Seçim Afişi, Nevşehir Seçim Afişi, Niğde Seçim Afişi, Ordu Seçim Afişi, Osmaniye Seçim Afişi, Rize Seçim Afişi, Sakarya Seçim Afişi, Samsun Seçim Afişi, Şanlıurfa Seçim Afişi, Siirt Seçim Afişi, Sinop Seçim Afişi, Sivas Seçim Afişi, Şırnak Seçim Afişi, Tekirdağ Seçim Afişi, Tokat Seçim Afişi, Trabzon Seçim Afişi, Tunceli Seçim Afişi, Uşak Seçim Afişi, Van Seçim Afişi, Yalova Seçim Afişi, Yozgat Seçim Afişi, Zonguldak Seçim Afişi