Menü Kapat

Reflektif folyo baskı ücretsiz tasarım! ve kargo fırsatıyla, beyaz pvc (reflektif baskı folyosu) Baskıları yapılabilir. Kaliteli ve hızlı bir şekilde siparişinizi verin!

Reflektif Folyo Baskı

Reflektif folyo baskı ürünlerinin, çok geniş bir uygulama alanı vardır ve güvenlik ile görünürlüğün ön planda olduğu her alanda yenilikçi ürünler sunmaktadır. Trafik işaretleri, araç görünürlüğü ve kişisel güvenlik gibi birçok alanda doğru ürün seçimi ve doğru kullanım hayat kurtarabilir.

Bu yansıtıcı özellikli folyomuz dikkat çekmesini istediğimiz karanlık ortamda herhangi bir ışık kaynağı alarak parlayan görseller oluşturmanıza ve onlarla reklam yapmanıza yarar.

Çok geniş bir uygulama alanı olan reflektif folyo baskı ürünleri güvenlik ile görünürlüğün ön planda olduğu her alanda yenilikçi ürünler sunmaktadır. Araç görünürlüğü, trafik işaretleri ve kişisel güvenlik gibi birçok alanda doğru ürün seçimi ile kullanım hayat kurtarmaktadır.

Reflektif folyo baskıları üretimini cam kürecikli yapıdan yüksek performanslı prizmatik yapıya kadar çeşitli seçeneklerin yanı sıra folyo üzerinde bulunan katmana göre baskı çeşitlerinde farklılık olabilir. Reflektif folyo baskı hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Fosforlu & Reflektif Folyo Baskı

Reflektif folyo baskı ürünlerinin, çok geniş bir uygulama alanı vardır ve güvenlik ile görünürlüğün ön planda olduğu her alanda yenilikçi ürünler sunmaktadır. Trafik işaretleri, araç görünürlüğü ve kişisel güvenlik gibi birçok alanda doğru ürün seçimi ve doğru kullanım hayat kurtarabilir.

Reflektif folyolar, cam kürecikli yapıdan yüksek performanslı prizmatik yapıya kadar çeşitli seçeneklerin yanı sıra folyo üzerinde bulunan katmanına göre de baskı çeşitlerinde farklılık gösterir.

Tüm reflektif folyolar üzerine dijital baskı olur mu? Tüm reflektif folyolar dijital baskıya imkan sağlamaz. Bu sebeple, ürün seçimi yaparken dijital baskıya uygunlukları dikkate alınmalıdır. Bazı reflektif folyolar, üzerinde bulunan katman sayesinde baskıya uygun hale gelir.

Dijital baskı yapılan ürünlerin dayanıklılık süresi değişir mi? Reflektif folyo, dijital baskının uygulanması için özel bir katman barındırır. Bu katman, dijital baskıya uygun olmayan ürünlere nazaran folyo ömrünü kısaltır. Kısa ve orta dönem reflektif folyoları, yön tabelaları, bilgi ve reklam işaretleriniz gibi işlerinizde kullanabilirsiniz. Dijital baskıya uygun serilerinin kullanım ömürleri dış mekanda 1-2 yıl iç mekanda 4-5 yıldır.

Reflektif Dijital Baskı

Reflektif Dijital Baskı Folyosu tamamen geniş ebat inkjet baskı için tasarlanmıştır. Ürünün üzerindeki özel cam tozu (glass beads) ve kaplaması sayesinde solvent baskı yaparken mürekkep, yakarak cam tozunun altındaki katmana kadar işler ve basılmış renklerin de ışığı yansıtması sağlanır. Aynı şekilde ecosolvent baskıyla da uyumludur. Baskı kalitesi normal dijital baskı folyolarını aratmaz. Baskı esnasında hızlı kurur, ekstra bir fan veya ısıtıcıya gerek kalmaz. Uygulaması çok kolaydır.

Reflektif folyo, düz ve kıvrımlı, girintili çıkıntılı yüzeylerde kullanılabilmektedir. Gündüz ve gece benzer görünüm sergilemesi, tamamen ıslakken dahi yansıtma özelliğini muhafaza etmesi, geniş görüş açısından bakılması halinde dahi yansıtıcılığını koruması, basınca duyarlı yapışkana sahip olması üzerine UV baskı yapılabilmesi ve plotter yardımıyla kesilmesinin ardından basınçla yapıştırılacak yüzeye uygulanmaktadır. Reflektif folyo ışık veya araba farlarının yansıması sonucunda oldukça uzaktan reklam yazı veya görselinin görülmesini sağlamakta ve bu yönüyle yol tabela ve panolarının yapımında kullanılmaktadır. Ayrıca Reflektif folyo, ambulans gibi acil durum araçları, ağır vasıtalar, tehlikeli madde taşıyan araçlar gibi araçların gece görünürlüğünü arttırmaktadır.

Reflektif folyolar; trafikte uyarı işaretleri ve yönlendirmelerde, şehir içi ve şehir dışı yollarda trafik bilgi ve uyarı levhalarında, tır ve kamyonlarda, ambulans gibi acil durum araçlarında uyarıcı olarak kullanılmakla birlikte; reklamcılık alanında dış mekanlarda geniş reklam afişleri ve inşaat afişlerinde de kullanılabilmektedir.

Plastik malzemeden üretilmekte olan farklı desen ve modelleri ile renk seçenekleri sunan yapışkanlı folyoların prizmatik yapısı sayesinde gece karanlığında herhangi bir kaynaktan gelen ışığı geri yansıtan folyo çeşididir.

Reflektif Baskı Folyosu

Çok güçlü parlak yüzeyiyle baskı yapılabilinir. Baskı yapılabilen reflektifin mükemmel biçimlendirici özellikleri vardır. Dijital baskı uygulanması ile şeffaf yağlı boya kullanılır. Üzerine sıcak baskı uygulanabilir. Reflektiflerin üzerine kolaylıkla çizim ve işlem yapılabilir.

Bütün Reflektif folyo baskılar dijital baskıya imkan sağlamamaktadır. Bu nedenle ürün seçimi yaparken dijital baskıya uygunluklarına dikkat edilmelidir. Bazı reflektif folyo baskıların üzerlerindeki katmandan dolayı baskıya uygun hale gelmektedir.

Dijital baskının uygulanması için özel bir katman barındıran reflektif folyo baskı, bu katman sayesinde dijital baskıya uygun olmayan ürünlere nazaran folyo ömrünü kısaltmaktadır. Kısa ve orta reaktif folyolar, yön tabelaları, bilgi ya da reklam işaretleriniz gibi işlerde kullanabilirsiniz.

Reflektif folyo baskılar karanlık ortamlarda yolumuzu bulmak ya da görmek istediğimiz yazıları görmemizi sağlamaktadır. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. En az ışık kaynağı kadar en yüksek görünürlüğü elde etmek ihtiyacı doğrultusunda içinde bulunan cam yansıtıcı boncuklar ile kendisine doğru gelen ışığı güçlü bir şekilde yansıtmaktadır.

Reflektör Fosforlu Folyo

Reflektif folyo; prizmatik yapısı sayesinde gece karanlığında herhangi bir kaynaktan gelen ışığı geri yansıtan folyo çeşididir. Reflektif folyo yapısı prizma veya cam küreciği optik elemanların düzgün bir yüzey tarafından kaplanması ile oluşur.

Reflektif folyo malzemesi yaklaşık 10 çeşit renk alternatifi ile üretilebilmektedir. Bunun yanısıra baskı yapılabilen ve baskı yapılamayan olmak üzere 2 çeşidi bulunmaktadır. Baskı yapılabilen reflektif folyolar, sadece beyaz renkte üretilebilmekte olup, çok güçlü parlak yüzeyiyle baskı yapılabilmektedir. Dijital baskı uygulaması ile şeffaf yağlı boya kullanılmakta ve üzerine sıcak baskı yapılabilmektedir. Baskı yapılamayan reflektif folyo ise çeşitli renk seçenekleri mevcut olan, çok güçlü parlak yüzeyiyle baskıya uygun olmayan folyo türüdür. Her iki tür folyonun üzerine de çizim ve işlem yapılabilmektedir.

Reflektif folyo, perçinli ve perçinsiz, düz ve kıvrımlı, girintili çıkıntılı yüzeylerde kullanılabilmektedir. Gündüz ve gece benzer görünüm sergilemesi, tamamen ıslakken dahi yansıtma özelliğini muhafaza etmesi, geniş görüş açısından bakılması halinde dahi yansıtıcılığını koruması, basınca duyarlı yapışkana sahip olması ve uygulandıktan sonra dahi serigrafi yapılabilmesi başlıca özellikleridir. Reflektif folyo; plotter yardımıyla kesilmesinin ardından basınçla yapıştırılacak yüzeye uygulanmaktadır.

Gece Karanlıkta Işık Veren Folyo

Reflektif folyo ışık veya araba farlarının yansıması sonucunda oldukça uzaktan reklam yazı veya görselinin görülmesini sağlamakta ve bu yönüyle yol tabela ve panolarının yapımında kullanılmaktadır. Ayrıca Reflektif folyo, ambulans gibi acil durum araçları, ağır vasıtalar, tehlikeli madde taşıyan araçlar gibi araçların gece görünürlüğünü arttırmaktadır.

Ülkemizde de geçerli olan uluslararası ECE104 yönetmeliği gereği TÜV istasyonlarında 2011 model üstü ağır vasıtaların muayeneden geçebilmesi için reflektif şerit uygulanması istenmekte, aksi halde ağır kusur sayılarak muayeneden geçememektedir. Reflektif işaretlemeler aracın arka ve yan bölümlerinin profilini belirleyerek sürücülerin gece koşullarında işaretlenmiş kamyonlaro 5 ila 8 kat daha hızlı farketmesini sağlayan bir erken uyarı görevi görmektedir.

Reflektif folyolar; trafikte uyarı işaretleri ve yönlendirmelerde, şehir içi ve şehir dışı yollarda trafik bilgi ve uyarı levhalarında, tır ve kamyonlarda, ambulans gibi acil durum araçlarında uyarıcı olarak kullanılmakla birlikte; reklamcılık alanında dış mekanlarda geniş reklam afişleri ve inşaat afişlerinde de kullanılabilmektedir.

Reflektif Dijital Baskı Folyosu Özellikleri

Piyasadaki muadillerinin aksine Reflektif Dijital Baskı Folyosu tamamen geniş ebat inkjet baskı için tasarlanmıştır. Ürünün üzerindeki özel cam tozu (glass beads) ve kaplaması sayesinde solvent baskı yaparken mürekkep, yakarak cam tozunun altındaki katmana kadar işler ve basılmış renklerin de ışığı yansıtması sağlanır. Aynı şekilde ecosolvent baskıyla da uyumludur. Baskı kalitesi normal dijital baskı folyolarını aratmaz. Baskı esnasında hızlı kurur, ekstra bir fan veya ısıtıcıya gerek kalmaz. Uygulaması çok kolaydır.

Karanlık ortamlarda ışığı yolumuzu bulmak veya görmek istedğimiz bir yazıyı görebilmemiz nerdeyse imkansız olur. Reflektif folyolar, böyle durumlarda yani en az ışık kaynağı ile en yüksek görünürlüğü elde etmek ihtiyacı doğduğunda içindeki cam yansıtıcı boncuklarla kendisine doğru gelen ışığı güçlü bir şekilde yansıtırlar.
Her türlü doğa koşullarınada uygunluğu üst seviyede olan bu folyo grubu günümüzde emniyet ve güvenliğin sağlandığı bir çok alanda dikkat çekici olarak kullanılmaktadırlar.

Karanlık ortamlarda ışığı yolumuzu bulmak veya görmek istedğimiz bir yazıyı görebilmemiz nerdeyse imkansız olur. Reflektör folyolar böyle durumlarda yani en az ışık kaynağı ile en yüksek görünürlüğü elde etmek ihtiyacı doğduğunda içindeki cam yansıtıcı boncuklarla kendisine doğru gelen ışığı güçlü bir şekilde yansıtırlar.
Her türlü doğa koşullarınada uygunluğu üst seviyede olan bu folyo grubu günümüzde emniyet ve güvenliğin sağlandığı bir çok alanda dikkat çekici olarak kullanılmaktadırlar.

• Trafik İşaret ve işaretçileri
• Barikatlar
• Yansıtıcı Cihazlar
• Görülebilirliğini artırmak istediğimiz Markalaşma çalışmaları
• Bannerlar
• Filo Markalamalarında
• Diğer Ticari Amaçlard

• Özellikler
• PET Yüzeyli Reflektif Kesim Folyosu
• 3 yıl dayanımlı
• Ölçü: 124 cm x 45.7 mt
• Uygulama Alanları; Işıksız iç ve dış mekan uygulamalarda kullanılır.

İstanbul ilçelerine (reflektif folyo baskı) hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Adalar Reflektif Folyo Baskı
 • Arnavutköy Reflektif Folyo Baskı
 • Ataşehir Reflektif Folyo Baskı
 • Avcılar Reflektif Folyo Baskı
 • Bağcılar Reflektif Folyo Baskı
 • Bahçelievler Reflektif Folyo Baskı
 • Bakırköy Reflektif Folyo Baskı
 • Başakşehir Reflektif Folyo Baskı
 • Bayrampaşa Reflektif Folyo Baskı
 • Beşiktaş Reflektif Folyo Baskı
 • Beykoz Reflektif Folyo Baskı
 • Beylikdüzü Reflektif Folyo Baskı
 • Beyoğlu Reflektif Folyo Baskı
 • Büyükçekmece Reflektif Folyo Baskı
 • Çatalca Reflektif Folyo Baskı
 • Çekmeköy Reflektif Folyo Baskı
 • Esenler Reflektif Folyo Baskı
 • Esenyurt Reflektif Folyo Baskı
 • Eyüp Reflektif Folyo Baskı
 • Fatih Reflektif Folyo Baskı
 • Gaziosmanpaşa Reflektif Folyo Baskı
 • Güngören Reflektif Folyo Baskı
 • Kadıköy Reflektif Folyo Baskı
 • Kâğıthane Reflektif Folyo Baskı
 • Kartal Reflektif Folyo Baskı
 • Küçükçekmece Reflektif Folyo Baskı
 • Maltepe Reflektif Folyo Baskı
 • Pendik Reflektif Folyo Baskı
 • Sancaktepe Reflektif Folyo Baskı
 • Sarıyer Reflektif Folyo Baskı
 • Silivri Reflektif Folyo Baskı
 • Sultanbeyli Reflektif Folyo Baskı
 • Sultangazi Reflektif Folyo Baskı
 • Şile Reflektif Folyo Baskı
 • Şişli Reflektif Folyo Baskı
 • Tuzla Reflektif Folyo Baskı
 • Ümraniye Reflektif Folyo Baskı
 • Üsküdar Reflektif Folyo Baskı
 • Zeytinburnu Reflektif Folyo Baskı