Oyma Tabela

İstanbul’da Cnc Kesim Led Işıklı Alüminyum Kompozit Oyma Tabela Modelleri İmalatı. Tabelacı dan Uygun ve Ucuz Fiyat.

Oyma Tabela

1996 yılında “reklam dünyasında en yeni ürün yelpazesi ve son teknolojiye sahip makine ve teçhizatı kullanarak müşterilerine dünya standartlarında profesyonel tasarımlar sunmak” ilkesiyle yola çıkan Express Reklam kompozit oyma tabelalar geçen 26 yıllık süreçte donanımlı uzman kadrosuyla reklam sektöründe büyük başarılara imza atmıştır.

Kompozit Oyma Tabela Gelişen teknolojiler dahilinde işletmeler birbiri ile rekabet haline girmiş bulunmakta ve bu rekabetin kaliteli bir şekilde devamının sağlanmasına reklamcılık hizmet vermektedir. Reklamcılık bahsettiğimiz gibi rekabet halinde olan firmalar arasında ışığınızı göstermenin yanı sıra marka ve imaj çalışmalarınıza da destek olmaktadır. Bu anlamda tercih edeceğiniz bir diğer reklamcılık çeşidi olan kompozit tabela ile sizlerde hedeflerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Kompozit Oyma Tabela

Kompozit oyma tabela hizmetlerini firmamız alanında uzman çalışma arkadaşları ile tasarım, üretim ve tabela montajı yapmaktadır. Kompozit oyma tabela aynı zamanda dekupe tabela olarak da bilinmektedir. Genellikle pleksi, alüminyum ya da paslanmaz harflerin oyularak yapılması sonucunda elde edilmektedir.

Kompozit oyma tabelaları aynı anda ışıklı tabela olarak da nitelendirebiliriz. Kompozit tabelaların imalatı diğer tabelalara göre biraz daha basittir çünkü üzerine kutu harf istenmediği durumlarda fiyattan tasarruf edilmesi açısından kompozitin tasarıma göre oyulup içine ışık yerleştirildikten sonra geçirgen pleksi kullanılarak ışığın dışarı verilmesiyle oluşan tabela şeklidir. Kompozit oyma tabelalar daha çok fiyattan tasarruf edilmek amacı ile tercih edilmektedir fakat buna rağmen gösteriş bakımından diğer tabela ürünlerini aratmamakta vinil germe tabelalara oranla daha sağlam olmaktadır. Kullanım ömrü vinil tabelalara göre en az üç kat daha fazladır.

Kompozit tabela, yüksek teknolojiler ile üretilen, görüntü açısından modernlik. Bu tabelanın oyma işlemlerinde pleksiglass malzemeler kullanılmaktadır.

Alüminyum Oyma Tabela

Çeşitli marka ve modellerde kompozit panel dış cephe kaplama malzemelerinin üzerine kesilerek, çeşitli pleksi ve ışık geçirgen malzemelerle harflerin sunulmasının sağlandığı oyma tabela lardır.

Kompozit oyma tabela ayrıca dekupe tabela olarak da bilinmektedir. Çoğunlukla pleksi, alüminyum ya da paslanmaz harflerin oyularak yapılması sonucunda elde edilir.

Kompozit oyma tabela işletmeler tarafından tercih edilen ve estetik bir görünüme sahip olan tabela çeşitlerinden biridir. Özellikle geceleri fazlası ile belirgin ve dikkat çekici bir yapıya sahip olduğundan müşteri potansiyelini de arttırmaya yardımcı olur.

Kompozit oyma tabela çeşitleri işlemlerin en iyilerinden olan ve alanında uzman kişiler tarafından yapılması imaj açısından da önemlidir. Yüksek teknoloji ile üretilen ve kolay kullanım imkanına sahip olan malzemesi ile binaları bambaşka modern bir görünüme kavuşturmaktadır.