You are currently viewing One Way Vision Baskı Nedir

One Way Vision Baskı Nedir

One way vision baskı diye tabir edilen terim ise yapışkanlı delikli folyo malzemesinin üzerine yapılan dijital baskıya verilen isimdir. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın cam yüzeylere yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Günlük yaşamda birçok alanda kullanılmaktadır.

One Way Vision Baskı Nedir

One way vision baskı, kullanan işletme ve firmalara cazip gelen bir reklam ürünüdür. Dışarıdan bakıldığında sadece uygulanan görsellik fark edilirken, içeriden bakıldığında dışarısı rahatlıkla görünmektedir. Her ne kadar iç kısımdan bakıldığı zaman görüntü kalitesi %10 ile 15 civarında değişiklik göstermektedir.

Sizlerde one way vision baskı, hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız sitemizde yer alan baskı örneklerimizi inceleyip bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

One Way Vision Baskı fiyatları Özellikleri

One Way Vision Baskı Nedir? Avantajları Nelerdir?

One way vision baskı, reklam uygulamaların da çokça rağbet görmekte olan bir çeşittir. Reklam aracı olarak kullanılan bu folyonun delikli olmasının elbette ki bir nedeni vardır. Camın iç kısmından bakıldığında dışarı görülüyor iken dışarıdan bakıldığında iç mekan görülmemektedir. Bu hizmetten gerekli verimlerin alınabilmesi için iş, alanında uzman kişilerden edinilmelidir.

Diğer adı delikli folyo olan one way vision baskı, cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarına denilmektedir.

One Way Vision Baskı Özellikleri ve Fiyatları

Reklam amacı ile sıklıkla kullanılan one way vision baskı nedir? diye soracak olursanız, halk arasında delikli folyo baskı olarak daha yaygın bilinen baskı çeşididir. Delikli olmasının sebebi ise iç bölümden bakıldığında dışarının rahatlıkla görünmesini sağlar. Son sistem dijital cihazlar ile beraber firma ve şahısların en fazla talepte bulunduğu reklam uygulaması olan One Way Vision Baskı, ile arzu ettiğiniz görüntülere sahip olabilirsiniz.

One way vision baskı one way vision malzemeye baskı yapılması işlemine denir. One way vision, folyo malzeme sınıfına giren ve sadece cam yüzeye uygulamaya elverişli olan, arkası yapışkanlı ve delikli bir malzeme olmaktadır. Böyle bir malzemeye baskı yapılması da one way vision baskı olarak adlandırılmaktadır.

Bu sayfada one way vision baskı nedir işleminde kullanılan makine ve ekipmanlar, cam giydirme teknikleri hakkında bilgiler bulunmaktadır.