You are currently viewing One Way Vision Baskı m2 Fiyatı

One Way Vision Baskı m2 Fiyatı

One way vision baskı m2 fiyatı nedir. 10M2’den fazla delikli one way vision baskı satın aldığınızda M2’si İNDİRİMLİ olmaktadır. Express Reklam’dan yapacağınız one way vision alışverişlerinizde kişiye özel tasarımlarınız ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

One Way Vision Baskı m2 Fiyatı

One way vision baskı ürünümüz 140gr. PVC folyo (m2) başına düşen ağırlığıdır. A+ kalite üründür. Optik beyazdır. Ön yüzeyi parlak ve deliklidir. Arka kısmı ise yapışkanlıdır. Dijital baskı ön yüzeye yapılır. Arka kısmına yapılmaz. Malzeme genişliği 150cm dir. Büyük ebat baskılarınızda ek yapılarak birleştirilir. Üretim süresi iş yoğunluğu veya işinizin büyüklüğüne göre 1-3 iş günü içerisinde üretilmektedir.

One way vision ürünler halk dilinde yapışkanlı delikli folyo olarak bilinmektedir. Delikli yapışkanlı folyolar delikli olması ile dışarıdan içeriyi göstermez. İçeriden dışarıyı görebilmenize olanak tanır. Bir kurumsal firmalar bu ürünü bu özelliği yüzünden daha çok tercih etmektedir.

One Way Vision Baskı Fiyatları Online m2 Hesaplama

One way vision baskı fiyatları sayfamızdan online m2 hesaplama online teklif alın aldığınız teklif size uygunsa hemen online siparişinizi verebilirsiniz.

One way vision baskı fiyatları sayfamızdan one way vision siparişiniz için online fiyat teklifi alabilir. Siparişinizi online olarak verebilirsiniz. One way vision ürünler halk dilinde delikli folyo olarak bilinmektedir. Delikli yapışkanlı folyo ürünleri dışarıdan içeriyi göstermez, içeriden dışarıyı rahatlıkla görebilirsiniz. Son sistem dijital cihazlar ile beraber firma ve şahısların en fazla talepte bulunduğu reklam uygulaması olan One Way Vision Baskı, ile arzu ettiğiniz görüntülere sahip olabilirsiniz.

one way vision baski iceriden disariyi gosteren malzeme reklam urunu

One Way Vision Baskı Nerelerde Kullanılabilir?

Malzemenin gözenekli olmasından dolayı içinden ışık geçirme özelliği olan bu yapışkan malzeme ofis ve bürolarda, mağazalar ve benzer alanlarda içeriden dışarının görünmesini, dışarıdan yapılan baskının görüntülenmesini sağlar. Ülkemizde delikli folyo olarak bilinmektedir. Verimlilik açısından uzun süre camda kalabilen bu malzeme özellik açısından akşamları farklı bir etki yaratmaktadır. İç mekanda yakılan ışığın yoğunluğuna bağlı olarak %80’ne varan bir şeffaflık oluşmakta ve içerisi görülebilmektedir. Baskı alanı iç mekanda yoğun ışık yakıldığında dışarıdan (genellikle akşamları, veya gün ışığı olmayan kapalı mekanlarda) görülmesi zorlaşır. Kullanım alanınıza göre bu konuda uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

One way vision baskının kullanım alanı cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanıma uygundur. Cam ile kaplı bir yapının dış cephelerine giydirme işlemi yapılması en çok tercih edilen alanıdır. Bunu tarafında ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerinde da bu metot sıklıkla kullanılmaktadır.

Vanvejin Baskı Fiyatları

One way vision (delikli folyo) vanvejin baskı fiyatları ve kullanılan malzemesi yapışkanlı ve delikli folyodur. Bu malzeme esas olarak PVC maddesinden üretilmektedir.

Vanvejin baskı reklam amacı ile sıklıkla kullanılan One Way Vision Baskı nedir? diye soracak olursanız, halk arasında delikli folyo baskı olarak daha yaygın bilinen baskı çeşididir. Delikli olmasının sebebi ise iç bölümden bakıldığında dışarının rahatlıkla görünmesini sağlar.

One Way Vision Delikli Folyo Fiyatları

One Way Vision (van vejın) içerden dışarıyı gösteren dışarıdan da içeriyi göstermeyen delikli folyo türüdür. Bu cam kaplamada kullanılan ışık olan taraf net görünürken ışık az olan taraf görünmemektedir. Yani camın dışın uygulandığında gündüz dışarı içeriden görünürken, gece ise tam tersi içeriden dışarı görünmeyecek içerisi ise net bir şekilde görünecektir.

One Way Vision m2 Fiyatları Hesaplama; İhtiyacınız olan ölçüyü santimetre (CM) cinsinden girin. Ürün teknik bilgileri ve kullanım amaçları açıklama kısmında yazmaktadır.