İstanbul Cam Kaplama

1996 yılında İstanbul’un ilçelerine hizmet vermeye başlayan Express Cam Kaplama Hizmetleri, İstanbul ve çevresindeki illere hizmet vermektedir.

İstanbul Cam Kaplama

Son dönemde dijital baskı işlemi, birçok alanda kullanılıyor. Genellikle reklamcılık alanında ön plana çıksa da, ajanslarda, restaurant larda ve büyük şirketler tarafından tercih ediliyor. Dijital baskı türlerinden biri olan cam kaplama, oldukça ince ustalık gerektiren ve ölçülerinin çok dikkatli alınmasının gerektiği bir alandır. Kıvrımlı cephelerden dolayı ölçme işlemlerinde bazı zorlanmalar yaşanabiliyor. Bu nedenle bu işlemler usta kişiler tarafından yapılmalıdır.

Folyo baskı cam kaplama, kendinden yapışkanlı arkasında yağlı koruma kağıdı bulunan reklam ürünlerinde sıklıkla kullanılan önemli dijital baskı ürünlerindendir. İster folyo üzeri dijital baskı yapılarak , istenirse boş olarak kullanılabilir. Uygulanacak alanın temiz ve pürüzsüz olması uygulama kalitesi açısından önemlidir.

One way vision cam kaplama, diğer adıyla delikli folyo, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One way vision reklam uygulamalarında çokça rağbet gören bir dijital baskı çeşididir. One way vision Ürünün ismi İngilizce olduğu için bu terimden çok, toplum arasında “delikli folyo” adı ile bilinmekte olan bir tür reklam amaçlı baskı prosedürüdür. PVC esaslı bir malzemeden üretilmekte olup, delikli bir yapısı vardır.

İstanbul cam kaplama, vitrin ofis bina camı cephe reklam kaplama ve açık hava reklamcılığı alanında ürünlerinizin ve firmanızın tanıtımını çok fazla kişiye ulaşmanızı sağlar, dijital baskı cam kaplama, uygulamalarımız genellikle tanıtım amaçlı kullanılır folyo, ve one way vision, bunların vazgeçilmezlerin den biridir.

İstanbul’da cam kaplama hizmeti verdiğimiz bölgeler

Cam Kaplama Adalar, Cam Kaplama Arnavutköy, Cam Kaplama Ataşehir, Cam Kaplama Avcılar, Cam Kaplama Bağcılar, Cam Kaplama Bahçelievler, Cam Kaplama Bakırköy, Cam Kaplama Başakşehir, Cam Kaplama Bayrampaşa, Cam Kaplama Beşiktaş, Cam Kaplama Beykoz, Cam Kaplama Beylikdüzü, Cam Kaplama Beyoğlu, Cam Kaplama Büyükçekmece, Cam Kaplama Çatalca, Cam Kaplama Çekmeköy, Cam Kaplama Esenler, Cam Kaplama Esenyurt, Cam Kaplama Eyüp, Cam Kaplama Fatih, Cam Kaplama Gaziosmanpaşa, Cam Kaplama Güngören, Cam Kaplama Kadıköy, Cam Kaplama Kâğıthane, Cam Kaplama Kartal, Cam Kaplama Küçükçekmece, Cam Kaplama Maltepe, Cam Kaplama Pendik, Cam Kaplama Sancaktepe, Cam Kaplama Sarıyer, Cam Kaplama Silivri, Cam Kaplama Sultanbeyli, Cam Kaplama Sultangazi, Cam Kaplama Şile, Cam Kaplama Şişli, Cam Kaplama Tuzla, Cam Kaplama Ümraniye, Cam Kaplama Üsküdar, Cam Kaplama Zeytinburnu,