Gold Paslanmaz Kutu Harf

Gold Paslanmaz kutu harf genel olarak bina cephelerinde kullanılmaktadır. İç mekan ve dış mekan cephe reklamı, işlerinde ucuz maliyetli bir çözüm sunan malzemedir.

Gold Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz kutu harf, işletmelerin kendilerini ön plana çıkararak daha görünür bir hale getirmenin yanında marka bilinirliklerini arttırmak adına en çok tercih edilen reklam ürünleridir. Paslanmaz kutu harf yapımı imalatı konusunda piyasada en iyi firmalardan olan Express Tabela ile çalışmak ile doğru bir iş yapmış olacaksınız.

Paslanmaz Kutu Harf Çeşitleri

Paslanmaz kutu harf uygulaması günümüz reklamcılığında görsellik ve modernizim olarak en dikkat çekici ve bağlantılı olarak en çok tercih edilen reklam tabela uygulama modellerindendir.

Paslanmaz kutu harf kullanım açısından uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır edilmiştir. Işıklı ve ışıksız olarak üretim seçenekleri olan paslanmaz kutu harfler sizin de mağazanızın cephesine monte edilerek markanızı ön plana çıkaran birbirinden bağımsız üretilen reklam tabelası çeşitleridir.

Paslanmaz kutu harf ülkemizde en çok talep gören tabela ürünüdür. Paslanmaz kutu harf uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir. Paslanmaz kutu harf imalatında müşterimizin talebi doğrultusunda uygulama yapılacak cephenin ölçüleri alındıktan sonra paslanmaz harflerin grafik çalışması yapılır .

Müşterimizden gerekli onay alındıktan sonra paslanmaz kutu harf imalat aşamasına geçilir .Dış cephelerde yapılacak uygulamalarda hava koşullarına dayanıklı malzemelerin kullanılması gerekmektedir. 304 kalite paslanmaz malzeme paslanmaz kutu harf imalatında kullanılacak en uygun malzemedir. Grafik çalışması yapılan paslanmaz kutu harfler fiber lazer kesim makinesi ile 1 mm levhalardan kesilir.

Paslanmaz harfler kesim işleminden sonra yan duvar (kenar bant) dönme işlemi ne geçilir. Biz paslanmaz kutu harf imalatında Jinyuan Accutek marka otomatik kutu harf büküm makinası kullanmaktayız .

Kutu harf bükümlerini sıfır hata ile eksiz olarak yapmaktayız. Paslanmaz harflerin yan duvar (kenar bant) yükseklikleri kutu harf boyu, kutu harflerin ışıklı ya da ışıksız olması gibi faktörlere göre belirlenir. Makasta kesimi yapılan 0.60 mm paslanmaz malzemeden kesilen yan duvar (kenar bant) ustalarımız tarafından lazerde kesilen paslanmaz harflere kaynatılır. Bu işlem günümüzde lehim, punta kaynak ve lazer kaynak ile yapılabilmektedir. Kaynak işleminden sonra temizliği yapılan paslanmaz kutu harfler montaja hazırdır.

Fileli Paslanmaz Kutu Harf

Fileli paslanmaz kutu harf 304 kalite 1. sınıf parlak paslanmaz çelikten üretilen krom plakalar lazer makinalarında yardımı ile isteğe bağlı olarak harf şeklinde kesilir. Ön yüzey kalınlığı fileli paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya yardımı ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır. Daha sonra harflerin boyuna ve karakterine bağlı olarak 3mm’den başlayıp 5mm’e kadar çıkan plexiglass malzemeler CNC Router yardımı ile kesilir. Plexiglass malzeme fileli krom harfin ışığı ön yüzeyinden yansıtması için kullanılan oldukça dayanıklı bir malzemedir. Sonraki aşamada krom harfler ile kesilen plexigasslar slikon yardımı ile yapıştırıldıktan sonra hazır hale gelmesi işin son bir evreye ihtiyaç duyar. Son evrede fileli krom harflerin zemine monte edilmesi ve ledlerin döşeneceği DEKOTA’lar CNC router yardımı ile kesildikten sonra üzerlerine ledler döşenir. Ledlerde döşendikten sonra fileli krom harf artık montaja ve müşteriye sunuma hazır hale gelir.

Gold Paslanmaz

Gold paslanmaz kutu harf 304 kalite 1. Sınıf özel kaplamalı paslanmaz çelikten üretilen krom plakar lazer makinalarında yardımı ile isteğe bağlı olarak harf şeklinde kesilir. Ön yüzey kalınlığı Gold paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır. Gold paslanmaz kutu harf üzerinde ki özel kaplamanında etkisi ile altın rengi bir görünüme sahiptir. Oldukça dayanıklı olmakla beraber bir o kadar da iddalı olup kurumsal kimliği dışarı yansıtma konusunda tercih edilen tabela çeşitlerindendir. Işıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir. Firma logolarında kullanılarak estetik görünüşler sergiler. Gold paslanmaz kutu harfler harflerin iç kısmına led döşenerek zemine ışık verilebilir bu tarz kutu harflerde zeminden 2-3 cm havada durması gerekir ve vidalı ayak sistemi kullanılır.

Fileli Gold Paslanmaz

Fileli Gold paslanmaz kutu harf 304 kalite 1. sınıf özel kaplamalı paslanmaz çelikten üretilen krom plakalar lazer makinalarında yardımı ile isteğe bağlı olarak harf şeklinde kesilir. Ön yüzey kalınlığı fileli gold paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya yardımı ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır. Gold paslanmaz kutu harf üzerinde ki özel kaplamanında etkisi ile altın rengi bir görünüme sahiptir. Daha sonra harflerin boyuna ve karakterine bağlı olarak 3mm’den başlayıp 5mm’e kadar çıkan plexiglass malzemeler CNC Router yardımı ile kesilir. Plexiglass malzeme fileli gold harfin ışığı ön yüzeyinden yansıtması için kullanılan oldukça dayanıklı bir malzemedir. Sonraki aşamada gold harfler ile kesilen plexigasslar slikon yardımı ile yapıştırıldıktan sonra hazır hale gelmesi işin son bir evreye ihtiyaç duyar. Son evrede fileli krom harflerin zemine monte edilmesi ve ledlerin döşeneceği DEKOTA’lar CNC router yardımı ile kesildikten sonra üzerlerine ledler döşenir. Ledlerde döşendikten sonra fileli krom harf artık montaja ve müşteriye sunuma hazır hale gelir.

SARI GOLD PASLANMAZ AKRİLİK ZEMİNLİ KUTU HARF

Ön Yüzey : Lazer Kesim Sarı Gold Paslanmaz
Yan Bantları: Sarı Gold Paslanmaz
Arka Yüzey : Buzlu Beyaz Pleksi İsteğe Göre 10mm – 20mm
Işık : EnDirek Aydınlatma Modül Led Aydınlatma Sistemi

Bu Sistemdeki Harfler Monte Edilen Zemine Işığı Süzerek Verir, Işığın Ne Kadar Yoğunlaşarak Zeminden Etrafına Süzme Yapmasını İsteniyorsa Arkasındaki Kütük Pleksinin (mm) O Kadar Yüksek Tutulur. Dış Ortamlardaki Avantajı Led’in Hava Şartlarına Uygun Olmasına Rağmen Oluşabilecek Deformasyonu En Aza İndirip Uzun Süreli Kullanım Sağlar ve Harfe Zengin Bir Görünüm Verir.

İstanbul başta olmaz üzere Türkiye geneli gold paslanmaz kutu harf hizmeti vermekteyiz.