Duvar Kaplama

Firmamız duvar giydirme folyo uygulama alanında kaliteli ekip ve ekipmanlarla birlikte hizmet sunmaktadır. İstanbul’da folyo duvar giydirme hizmeti sunan Express Reklam yüksek kalitede hizmet olanağı sağlar. Reklam ihtiyaçlarınızda referanslarımız anasayfadaki gibidir.

duvarkaplama edited

Duvar Kaplama

Dijital baskı türlerinden biri olan duvar kaplama, oldukça ince ustalık gerektiren ve ölçülerinin çok dikkatli alınmasının gerektiği bir alandır. Kıvrımlı duvarlardan dolayı ölçme işlemlerinde bazı zorlanmalar yaşanabiliyor. Bu nedenle bu işlemler usta kişiler tarafından yapılmalıdır.

Duvar Görsel Giydirme

Duvar görsel giydirme en uygun fiyatla ve hızlı kargo avantajıyla duvar reklam giydirme ürünlerini inceleyin.

İç Mekan Duvar Giydirme

İster iş yeri ister ev olsun iç mekanlara dekoratif duvarların yapılmış olmasına bugün sıklıkla rastlayabilmekteyiz. Özellikle evin bir odasının bir duvarına dekoratif taş ya da resim gibi görsel malzeme uygulanması ortama oldukça farklı bir hava katmaktadır.

Bugün iç mekan duvar giydirme olarak adlandırılan bu işlem farklı desenlerdeki duvar kağıtlarının ya da taşlarının duvara yapıştırılması ile olmaktadır. Express Reklam İstanbul ilinde bunu layıkıyla gerçekleştiren bir firmadır. Kaliteli malzeme ve kalitelik işçilik kullanarak iç mekan duvarınızı istediğiniz şekilde giydiren firma, bugün sayısız müşteriye hizmet etmektedir.

İç Mekanlarınızı Folyo ve Dijital Baskı Uygulamaları Yenilesin!

Ofis camları, şirket duvarları, otoparklar, kapılarınız, odalar, vitrini, panolar vb.. diğer mekan dijital baskı uygulamaları üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacağı görsellerle görselliğini değiştirin. Uzmanlık ve tecrübe isteyen bir is olduğundan grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalışan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve folyo kalitesi baskılarınızın uzun ömürlü olmasını saglar. Kaliteli folyolarla çalışan firmamız tüm kaplamalarında garanti vermektedir.

Duvar Görsel Giydirme

İç mekan folyo baskı işlerin de makina parkurumuzun sunduğu hızlı teslim imkanı da ayrıca firmamızı tercih eden müşterilerimiz için önemli bir avantajdır.

Ofis duvar giydirme, işyeri duvar giydirme, duvar folyo giydirme, dijital baskı duvar giydirme, duvar reklam giydirme, duvar kaplama, duvar görsel giydirme, folyo uygulama, kurumsal duvar giydirme, iç mekan duvar giydirme, kurumsal duvar kaplama, okul duvar giydirme, okul duvar kaplama, okul donanımları, okul duvar kağıtları, anaokul duvar kağıdı, anaokul duvar giydirme, ilkokul duvar kağıdı, ilkokul duvar giydirme, 3d duvar kağıdı, 3 boyutlu duvar kağıdı,

edebiyat duvar giydirme, matematik duvar giydirme, fen bilgisi duvar giydirme, dünya haritası duvar giydirme, türkiye haritası duvar giydirme, Türkçe duvar giydirme, imam hatip duvar giydirme, yemekhane duvar giydirme, İngilizce duvar giydirme, müzik sınıfı duvar giydirme, robotik kodlama duvar giydirme, bilgisayar ve teknoloji duvar giydirme, kolej duvar giydirme, özel okul duvar giydirme, okul donanımları, okul posterleri, okul malzemeleri.