Menü Kapat

Duvar bayrak direği özellikleri ve modelleri ekonomik en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Duvar bayrak direkleri satışı burada. Siparişinizi verin! en uygun bayrak direği fiyatları ve çeşitleri size gelsin.

Duvar Bayrak Direği

Çapraz bayrak direkleri- Bayrak fiyata dahil olup ölçüsü 50×70 cm dir. Bayrak direği siyah alüminyumdur.Tabanıda krom renk metal dökümdür.En alt döküm 9×13 cm ölçüsündedir. Direğin çap kalınlığı 2.5 cm dir. Duvara takılan bayrak direği fiyatları.

Ekonomik olan bu bayrak direkleri anaokulları için, eğitim kurumları için sürücü kurlası ve temel liseler için ekonomik bayrak direkleridir. Boyu 120 cm olan bu bayrak direkleri dükkanların esnaflarında dükkan önlerine asmaları için sıkça tercih edilen bayrak direklerinderdir. Alt kısmındaki vida sayesinde duvara takılan aparatından ayrılabilen bayrak sapı istenmesi durumunda çıkarılabilir. Vida takımı paketin içinde çıkmaktadır.

Duvar Bayrak Direkleri

 • ÜRÜN KROM 304 PASLANMAZDAN ÜRETİLMİŞTİR.
 • 120 CM VE 150 CM OLARAK STANDARTTIR.
 • TAKILABİLECEK BAYRAK ÖLÇÜLERİ 50X75 CM – 60X90 CM – 70X105 CM – 80X120 CM – 100X150 CM
 • TEPEDEKİ AY YILDIZ (ALEM) DAHİLDİR.
 • DUVARA MONTE APARATLARI İÇİNDEDİR.
 • FİYATA BAYRAK DAHİL DEĞİLDİR.

Duvara monte edilebilen, açılı bayrak direği fiyatları, bayrak direği ölçüleri, bayrak direği satın al, duvar tipi bayrak direği al, duvar tipi bayrak direği satışı, duvar tipi bayrak direği siparişi, duvar tipi bayrak direği imalatı.

Duvar Tipi Bayrak Direği

Klasik duvar tipi bayrak direği: Genellikle paslanmaz çelikten imal edilmektedir.İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılır, duvar direği hazır olarak bulunmaktadır. stok larımız da İstenilen her ölçüde imal edilmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulan bayrak direkleri ister topuzlu istenirse Ay-Yıldız’lı olarak temin edilebiir. Montaj Dübelleri ve Cıvatalar ile birlikte verilir. Klasik duvar tipi plastik bayrak direğide bulunmaktadır.

Klasik Duvar Tipi Bayrak Direği (120 cm)

Klasik duvar tipi bayrak direği : Genellikle paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılır, duvar tipi bayrak direği hazır olarak bulunmaktadır.
stoklarımız da İstenilen her ölçüde imal edilmektedir.
Firmamız tarafından satışa sunulan bayrak direkleri ister topuzlu istenirse Ay-Yıldız ‘lı olarak temin edilebiir. Montaj Dübelleri ve Cıvatalar ile birlikte verilir.
NOT: 70×105 cm

Klasik Plastik Duvar Tipi Bayrak Direği (80 cm)

Plastik Aparatlı Duvar Bayrak Direği olarak tasarlanıp üretilmişitir.Türk bayrağı veya dilerseniz sizin seçtiğiniz farklı bayrağınızı takabilirsiniz, plastik Bayrak Borusu ile Dört aparattan oluşmaktadır. Bayrağın takıldıkdan sonra düşmemesi için aparatı ve çıkmaması içinde plastik topuzu vardır. Plastik bayrak direği, siyah renk, 80cm uzunluğunda 12 mm çapında olmaktadır.

Klasik Duvar Tipi Bayrak Direği (75 cm)

Klasik duvar tipi bayrak direği : Genellikle paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılır, duvar tipi bayrak direği hazır olarak bulunmaktadır.
stok larımız da İstenilen her ölçüde imal edilmektedir.
Firmamız tarafından satışa sunulan bayrak direkleri ister topuzlu istenirse Ay-Yıldız ‘lı olarak temin edilebiir. Montaj Dübelleri ve Cıvatalar ile birlikte verilir.
NOT: 30×45 cm

Firmamız müşteri memnuniyetini birinci prensip edinmiş bir kuruluştur.
Duvar tipi Bayrak direğı modelleri,deneyimli personelimiz tarafından özenle birinci sınıf kalitede üretilmektedir.Teslimat sonrası ürünlerimizden kaynaklanan her hangi bir sorunda,tamamen firmamız sorumludur. Sorunlarınızı dinlemek ve çözmek için bize ulaşabilirsiniz.

Klasik Duvar Tipi Bayrak Direği (150 CM)

Klasik duvar tipi bayrak direği : Genellikle paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
İsteğe bağlı olarak ek vida yeri açılır, duvar tipi bayrak direği hazır olarak bulunmaktadır.
stok larımız da İstenilen her ölçüde imal edilmektedir.
Firmamız tarafından satışa sunulan bayrak direkleri ister topuzlu istenirse Ay-Yıldız ‘lı olarak temin edilebiir.Montaj Dübelleri ve Cıvatalar ile birlikte verilir.
NOT: 70×105 cm Türk Bayrağı

Duvar Tipi Türk Bayrağı

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları Bayrağı Bayrak İmalatı ve Satışı :Türkiyenin her yerine bayrak gönderimi yapmaktadır. Günümüzde bayrak Kitle iletişim araçlarından görsel olarak en görkemli kurumsal tanıtımlar içeresindedir. Bu ürün insanlara görsellik olduğundan dolayı bir şeyleri tarif etmeyi ve anlatmaya işaret ettiğinden dolayı tam bir mükemmel seyirlik görselliği sağlamaktadır.

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları Bayrağı Flamalar : Flama önemli bir reklam aracı olarak yer almaktadır. Bayrakların reklam ve tanıtımda etkili olmasının sebebi ise az, öz ve hassas anlatımını örnek olarak verebiliriz.

Bayrak kulanım alanlarına göre iç ve dış mekanlardan kullanılmak üzere iki ana bölüme ayrılmaktadır. Kurumsal kimlik alanında bayrak hala liderliğini korumaktadır.İmalatçı Olarak kurumsal reklam yapmak isteyen firmaların sektörel adresi ve kimliğini oluşturmaya devam etmektedir. Bunun nedeni sektörde güçlenmek ve rakiplerinden ayrılmasını tanınmasını sağlamak için kurumsal kimliklerini yansıtması gerekmektedir.

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları Bayrağı Dijital Baskı Reklam ve Ürünler : Reklam ve Ürünler çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekanlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları Bayrağı :Ürünlerimizin tamamı iç ortam ve dış ortamlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. Ürün çeşitlerimiz mükemmel bir reklam ve tanıtım aracı olarak bulunmaktadır. Bayrakların imalatında ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Bayrak imalat işleminin kullanım yerlerine göre iç ve dış mekânlardan yer almak üzere iki bölümde bulunmaktadır.

İstanbul Duvar Tipi Bayrak Direği İmalatı & Satışı

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları Modelleri Nedir? :Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları Fiyatları Nedir? :Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları ölçüleri kaçtır? :Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları modellerini nereden alabiliriz? :Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Teleskopik Duvar Tipi Bayrak Direği

Duvara montajı yapılabilen bayrak direklerinde malzeme çeşidi fazladır. Bunlara ek olarak istenilen her bayrak, yabancı ülke bayrağı, özel logolu flama imal edilebilmektedir. Bayrak direklerinde dilenirse topuz, dilenirse ay-yıldız takılır. Kullanmak olduğumuz krom (304) duvar tipi bayrak direkleri (teleskopik) paslanmazdır. Teleskopik bayrak direklerimiz, kalıcı, estetik ve olumsuz her hava şartına dayanıklıdır. Okullar, oteller, askeriye, özel kurum, kuruluş ve tüm şirketlere özel üretim yapılabilmektedir.

Talep ettiğiniz duvar tipi bayrak direğinin malzemesini, ölçüsünü ve adetini belirleyip duvar tipi bayrak direği fiyatları için firma yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Duvar Tipi Bayrak Direği Özellikleri

 • Malzeme: Krom (Paslanmaz Alman 304), Alüminyum, Pirinç, Nikelaj, Sarı.
 • Direk Uzunluğu: Standart olarak 120 cm veya 150 cm (farklı ebatlarda da üretilir).
 • Bayrak Ölçüleri: 50×75 cm – 60×90 cm – 70×105 cm – 80×120 cm – 100×150 cm standart olarak bayrak direğine takılabilir.
 • Ek Özellik: Ay-yıldız takılabilir.
 • Duvara Monte: Duvara monte aparatı dahildir.

Duvar Bayrak Direği İmalatı

Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatı, Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları, Duvar Tipi Bayrak Direği Satın al, Duvar Tipi Bayrak Direği Satışı, Duvar Tipi Bayrak Direği Satışları, Duvar Tipi Bayrak Direği Bul, Duvar Tipi Bayrak Direği Nerede, Duvar Tipi Bayrak Direği Resimleri, Duvar Tipi Bayrak Direği yapan firmalar, Duvar Tipi Bayrak Direği nerede yaptırırım, Duvar Tipi Bayrak Direği Toptan, Duvar Tipi Bayrak Direği Toptan Alım, Duvar Tipi Bayrak Direği Yaptır, Duvar Tipi Bayrak Direği Sat, Duvar Tipi Bayrak Direği Satış, Duvar Tipi Bayrak Direği Al, Duvar Tipi Bayrak Direği Satış Fiyatı, Duvar Tipi Bayrak Direği satış yerleri,

Duvara Monte Edilen Bayrak Direkleri

Duvara monte edilen bayrak direkleri genellikle paslanmaz çelikten imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak pirinç duvar direği imalatımızda mevcuttur. İstenilen her ölçüde imal edilmektedir. Firmamız tarafından imal edilip üretilen bayrak direkleri ister topuzlu istenirse Ay-Yıldız ‘lı olarak temin edilebilir.

Duvara monte edilen duvar tipi bayrak direkleri firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Kaliteli olarak imal edilen direklerin daimi olarak firmamızdan temini mümkündür. Ürünlerimiz 1. Sınıf işçiliğe ve malzeme kalitesine sahiptir. Ürünlerde kullanılan Türk Bayrakları ücrete tabi olarak ayrıca satılmaktadır.

Duvara Monte edilen teleskopik bayrak direği mi arıyorsunuz ?

Teleskopik bayrak direği ,duvara bayrak asma aparatı,duvara monte bayrak direği fiyat,duvar bayrak direği fiyat,okul bayrak direği fiyatları,sahibinden bayrak direği,ikinci el bayrak direği fiyatları makam bayrak direği Koruma Merdivenli Direkler · Saha Aydınlatma Direkleri · Park Bahçe Aydınlatma Direkleri · Bayrak Direkleri · Poligonik Direkler · Dairesel Direkler · Paslanmaz Direkler · Boyalı Direkler · İçten İpli Direkler · Dıştan İpli Direkler · Flama Bayrak Direkleri · Duvar Tipi Direkler · Asansörlü Bayrak Direkleri · Totem Reklam Direkleri.İçten İpli Direkler · Dıştan İpli Direkler · Flama Bayrak Direkleri · Duvar Tipi Direkler · Asansörlü Bayrak Direkleri · Totem Reklam Direkleri · Trafik Levha Taşıyıcı · Tabela Taşıyıcıları · Işıklandırma Sinyalizasyon Direkleri · Kamera Direkleri · Gsm Direkleri · Paratonel Direklerleri.

Duvara monte edilen bayrak direkleri genellikle paslanmaz çelikten imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak pirinç duvar direği imalatımızda mevcuttur. İstenilen her ölçüde imal edilmektedir. Firmamız tarafından imal edilip üretilen bayrak direkleri ister topuzlu istenirse Ay-Yıldızlı olarak temin edilebilir.

İstanbul’da Duvar Bayrak Direği Hizmeti Vermekte Olduğumuz Bölgeler.

 • Adalar Duvar Bayrak Direği
 • Arnavutköy Duvar Bayrak Direği
 • Ataşehir Duvar Bayrak Direği
 • Avcılar Duvar Bayrak Direği
 • Bağcılar Duvar Bayrak Direği
 • Bahçelievler Duvar Bayrak Direği
 • Bakırköy Duvar Bayrak Direği
 • Başakşehir Duvar Bayrak Direği
 • Bayrampaşa Duvar Bayrak Direği
 • Beşiktaş Duvar Bayrak Direği
 • Beykoz Duvar Bayrak Direği
 • Beylikdüzü Duvar Bayrak Direği
 • Beyoğlu Duvar Bayrak Direği
 • Büyükçekmece Duvar Bayrak Direği
 • Çatalca Duvar Bayrak Direği
 • Çekmeköy Duvar Bayrak Direği
 • Esenler Duvar Bayrak Direği
 • Esenyurt Duvar Bayrak Direği
 • Eyüp Duvar Bayrak Direği
 • Fatih Duvar Bayrak Direği
 • Gaziosmanpaşa Duvar Bayrak Direği
 • Güngören Duvar Bayrak Direği
 • Kadıköy Duvar Bayrak Direği
 • Kâğıthane Duvar Bayrak Direği
 • Kartal Duvar Bayrak Direği
 • Küçükçekmece Duvar Bayrak Direği
 • Maltepe Duvar Bayrak Direği
 • Pendik Duvar Bayrak Direği
 • Sancaktepe Duvar Bayrak Direği
 • Sarıyer Duvar Bayrak Direği
 • Silivri Duvar Bayrak Direği
 • Sultanbeyli Duvar Bayrak Direği
 • Sultangazi Duvar Bayrak Direği
 • Şile Duvar Bayrak Direği
 • Şişli Duvar Bayrak Direği
 • Tuzla Duvar Bayrak Direği
 • Ümraniye Duvar Bayrak Direği
 • Üsküdar Duvar Bayrak Direği
 • Zeytinburnu Duvar Bayrak Direği

Türkiye Geneli Duvar Bayrak Direği Siparişleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak