Delikli Folyo Baskı

One way vision baskı, delikli folyo, halk dilinde yapışkanlı delikli folyo olarak tabir edilmektedir. İçerden dışarıyı görebilir dışardan içeriyi ışık yanmadan görebilirsiniz. Delikli yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı iç mekan ve dış mekan baskı ekonomik fiyat ve kargo ile adresinize gelsin.

delikli folyo baski one way vision baski

Delikli Folyo Baskı

OneWay Vision folyo baskı (delikli folyo baskı) cam folyo baskı olarakta bilinmektedir.

Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir.

Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision (delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

One way vision Baskı Delikli Yapışkanlı Folyo

One way vision baskı, Delikli yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı iç mekan ve dış mekan baskı ekonomik fiyat ücretsiz kargo ile adresinize gelsin.

One Way Vision (OWV) Dijital Baskı

One way vision baskı, adından da anlaşıldığı üzere tek taraflı görüş sağlanarak oluşturulan bir baskı türüdür. Halk arasında delikli folyo olarak da bilinir. Genellikle cephe kaplamalarında kullanılan one way vision baskı sayesinde dış mekandan görsel belirgin hale gelirken iç mekandan gözlemleyenler dışarıyı görebilir. Genellikle cam kaplı binalarda uygulanan bu malzeme delikli ve kendi kendine yapışabilen bir malzemedir. Alışveriş merkezlerinde ve cam cephe yapılarda one way vision baskıya sıklıkla rastlamaktayız. Bu malzemenin amacı aslında iç mekan görünümü engellemek ile beraber gün ışığını engellememektedir. Aynı zamanda harika bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır.

One way vision baskı, diğer baskı türlerine göre delikli yapısı itibari ile görsel kayıplar oluşturmaktadır. One way vision baskı sayesinde hem mağazanızın reklamını yaparken, delikli yüzeyi sayesinde güneşi de hissedebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel baskılar sayesinde mağazanın penceresinde görmek istediğiniz herhangi bir tasarımı uygulayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin ilgisini çekebilir veya merak etmesini sağlayabilirsiniz.