You are currently viewing Cam Giydirme Fiyatları

Cam Giydirme Fiyatları

Cam giydirme fiyatları en uygun folyo one way vision cam giydirme m2 fiyatları. Üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla, kapınıza teslim.

Cam Giydirme Fiyatları

Cam giydirme işlemi hata kabul etmeyen hassas uygulama işçiliği isteyen bir işlemdir. Cam yüzey üzerine reklam giydirme yapılabileceği gibi farklı kaplama uygulamaları da mevcuttur. Bunlardan bazıları kumlama folyo ile kaplama, cam filmi kaplama, opak folyo kaplama ve içeriden dışarıyı gösteren one way vision kaplamalardır.

Cam Giydirme m2 Fiyatları

Cam giydirme m2 fiyatları hesaplaması için ölçülerin alınmasından sonra giydirme yapılacak olan yerin kesinlikle fotoğraflarının çekilmesi gerekmektedir. Gerekli programlar da düzenlemeler yapıldıktan sonra sizlere bunlar sunulur ve daha cam giydirme işlemine başlanmadan önce nasıl bir görünüm sağlanacağını görebilirsiniz.

Cam Reklam Giydirme

Cam giydirme işlemleri dijital baskı folyoları renkli folyolar ve kumlu folyolarla uygulana bilmektedir. Normal folyo, folyo kesim, kumlama folyo, one vision (delikli folyo), cam filmi gibi malzemeler cam kaplamada kullanılan malzemelerdir. Dış cephelerde genelde one way vision kullanılmaktadır. Bunun en önemli sebebi gün ışığında folyonun dışarının görülmesine dışarıdan bakıldığında reklamın görülmesine neden olmasıdır. Bu yüzden one way vision cam giydirme folyosu reklam giydirme ve iç ve dış mekan dahil bir çok alanda kullanılmaktadır.

Cam Giydirme Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Cam cephe kaplama fiyatları nasıl belirleniyor. Ofis işyeri dükkan cam giydirme fiyatları yapılacak çalışmanın m² sine göre değişmektedir. Prensibimiz gereği ikinci kalite ucuz ve kalitesiz malzeme kullanmamakta, kullandığımız en üstün makinalarımız ve en kaliteli boyalarımız ile sizlere en uygun cam giydirme fiyatları vermekteyiz.

Oneway Vision ve Folyo Baskı Cam Giydirme

Özellikle cam giydirme uygulamaları binalarda tercih edilen uygulamadır son yıllarda ise bu işlem çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cam ve cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir.

Firma veya hizmetlerin hedef kitleye tanıtımının en doğru yollarından biride cam reklamları diğer bir tanımla cam reklam giydirme işlemidir.