Branda Afiş Ölçüleri

Branda afiş ölçüleri, Afiş baskı, Afiş branda, Branda baskı, Pankart baskı, Sopalı afiş. Ürünleri için Hızlı Teslimat ile Hemen Sipariş Verin.

Branda Afiş Ölçüleri

Branda Afiş Ölçüleri

Pankart baskı ve branda afiş ölçüleri 30x45cm, 50x70cm, 60x90cm, 70x100cm, 100x120cm, 100x140cm, 100x150cm, 80x120cm, 80x300cm, 80x400cm,80x500cm gibi ebatları değişmektedir. Bu ölçülerde Emlak firmaları satılık kiralık afişlerde neredeyse tüm ölçüleri hatta daha büyük ebatlarda da kullanmaktadır.

Kurumsal emlak ve şahıs iş yerleri bu brandalarda 240gr, 260gr 280gr, 400gr, 440gr ve 510gr vinil brandalar tercih edilir.

Esnaflar, kurumsal firmalar, özel kurumlar, devlet kurumları, siyasi partiler ve kişiye özel baskılar da dahil olmak üzere pankart ve branda afişleri herkes kullanabilmektedir. Expresstabela.com üzerinden artık ister 1 adet isterseniz 1000 adete kadar dilediğinizce sipariş verebilir online tasarım yapabilirsiniz.

Pankart ve Branda afişler genellikle duyuru yapmak, bilgilendirme, ürün tanıtımı, kişiye özel baskılar da süpriz yapmak gibi reklam ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Hem baskı maliyeti, hem de baskı kalitesi açısından dolayı daha fazla tercih edilmektedir. İster sopalı olarak isterseniz sopasız veya kuş gözü ile bu ürünü asma montajı çok kolaydır.

Tasarımınız yoksa Ücretsiz olarak grafik tasarım hizmetimiz mevcuttur.

Branda Afiş Baskı Hakkında

Branda afiş baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. Expresstabela’dan online olarak sipariş verebileceğiniz branda baskı 260 gr. Çin Vinil, 400 gr. Çin Vinil veya 400 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır.

Vinil branda, tanıtım ya da reklam amaçlı kullanılan baskı uygulamasıdır. Vinil Branda, genellikle toplantılarda, maçlarda üzerinde mesajların bulunduğu bezden ya da kartondan yapılan levhalardır. Söylenmek istenilen yazılar, resimler net bir şekilde pankart üzerine basılır. Bir yere asılarak sabitlenir veya elde tutularak mesaj istenilen yere ulaşmaktadır. Genellikle maçlarda tercih edilir.