You are currently viewing Branda Afiş Fiyatları

Branda Afiş Fiyatları

Branda afiş baskı firmalarının en başında gelen Express Reklam vinil afiş alanında sizlere adet fiyatları 30,00TL den hizmet vermektedir.

Branda Afiş Fiyatları

Branda afiş fiyatları, Vinil afiş fiyatları, Afiş baskı fiyatları, Bez afiş branda fiyatları. Ürünleri için Hızlı Teslimat ile Hemen Sipariş Verin.

Vinil Afiş Fiyatları

Vinil Branda işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Doğalgazcılar, dış cephe, emlakçılar, anaokulları, kolejler, dershaneler, seçimler, açılışlar ve duyurular için idealdir.Branda Vinil Afiş Fiyatları

Branda vinil afiş yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Avrupa vinil baskı ile firma reklamlarınızı jet hızıyla ve en iyi fiyatla yaptırın!

Dijital baskı hizmetinde yılların tecrübesi ile sizlere hizmet veremeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi ve fiyatlar için hemen bizi arayın.

Branda baskılarda en uygun vinil branda afiş fiyatları. Üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla, kredi kartına 12 taksit hemen teslim.

Branda (vinil – vinyl) PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir.

Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

 • Tanıtım veya reklam amaçlı afiş baskı, pankart baskı çalışmaları
 • Atatürk posterleri
 • Duvar kaplama, dekorasyon
 • Totem baskısı
 • Cephe, bina germe vinil dijital baskı
 • Billboard baskısı
 • Işıklı tablela branda baskısı
 • Siyasi parti başkanları resim posteri baskısı
 • Fuar strand baskısı gibi pek çok mecrada branda baskı kullanılmaktadır.

Branda baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. ExpressTabela‘dan online olarak sipariş verebileceğiniz branda baskı 260 gr. Çin Vinil, 400 gr. Çin Vinil veya 400 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır.

ExpressTabela’nın online ve müşteri odaklı hizmeti sayesinde oldukça uygun branda baskı fiyatları ile siparişinizi hem kolay hem de ekonomik bir şekilde verebilirsiniz. Branda baskı tasarımlarınızı site üzerinden bize ileterek uygun branda fiyatları ile online siparişi tamamlayabilir ve sonrasında ücretsiz kargo fırsatı ile ürününüzü kapıda teslim alabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

 • Asımları kolay olması için tercihinize göre brandanın 4 kenarına kuş gözü çakılabilir.
 • Bir kenarı 100 cm’den uzun olan brandalarda kuş gözü tercih ettiğiniz durumlarda brandanın kenarlarına her 1 metrede bir kuş gözü çakılmaktadır.
 • Sağlamlaştırma amacıyla tercihinize göre brandanın kenarlarına dikiş atılabilir. 300×500 cm ve 400×600 cm brandalarda sağlamlaştırma amacıyla 4 kenarına her zaman kolon dikim yapılmaktadır.
 • 400×600 cm olan brandalar kaynaklıdır.
 • Dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması için 400 gr. vinil brandaları tercih edebilirsiniz.
 • Çin vinil ve Avrupa vinil malzeme olarak birbirinden farklıdır. Baskı kalitesi olarak çok farklı olmamakla birlikte, malzeme kalitesi farkından dolayı uzun süreli kullanımlar için Avrupa vinil tavsiye edilmektedir.
 • Ürün görselinde bulunan ipler ürüne dahil değildir.
 • Branda Vinil Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Branda siparişlerinizden önce özellikle brandayı kullanacağınız yere göre ebat seçmeyi unutmayın. Doğru yerde doğru ebat kullanmak müşterinin dikkatini çekebilmek için oldukça önemlidir.
 • Hava koşullarından etkilenebilecek bir mekan tercihiniz var ise branda baskıyı farklı hava koşullarında dayanıklı olabilecek gramaja ve dikiş özelliklerine göre seçin.
 • Branda tasarımlarınızı vermek istediğiniz mesaja göre profesyonel bir şekilde hazırlamaya özen göstermelisiniz, özensiz bir tasarım markanızın imajına zarar verecektir.
 • Tasarımınızı istediğiniz ebata uygun ve baskı kalitesinin iyi olması için yüksek çözünürlükte hazırlamayı unutmayın.

Vinil Branda Afiş Dijital Baskı ( 260/280 gr ) | 30,00TL.

Branda afiş baskıları, Afiş baskı branda, Reklam baskıcıları, Afişçi, Afiş branda, Dijital afiş, Bez afiş, Brandacı, Baskılı branda, Afiş branda, Branda afiş baskı, Baskılı afiş, Afişçi brandacı, Dijital branda baskıcıları, Dijital baskı firması, Bez afiş branda, Afis bez, Bez branda, Kumaş bayrak, Reklam afişleri, Pankart afişi, Bez afiş, Branda baskı afiş, Dijital baskı branda, Baskılı branda afiş, Vinil pankart, Vinil branda, Baskılı branda, Reklam afişi, Reklam pankart baskı

Etiketler: En ucuz afiş fiyatları, Emlak afiş fiyatları, Doğalgaz afiş fiyatları, Branda afiş fiyatları, Ucuz dijital baskı, Afiş reklam fiyatları, Satılık afiş fiyatları, Vinil afiş fiyatları, Büyük afiş fiyatları, Afiş pankart, Emlak afişi, Reklam afiş fiyatları, Kiralık afişi, Kiralık bez afiş, Kiralık pankart, Satılık pankart, Satılık branda afiş, Emlakçı afişi, Emlak satış bez afiş, Kiralık daire afişi, Kiralık ev afişi, Kiralık dükkan afişi, Kiralık daire ilanı, Satılık daire ilanı, Kampanya afişleri, Tanıtım afişleri, Bez pankartçı, Vinil Afiş Fiyatları, Branda Baskıları, Afiş Baskıcısı, Branda afiş baskıları, Branda afiş firmaları, Branda baskı firmaları, Branda baskıcısı, Brandacı, Bez afiş, Baskılı branda, Satılık afişi, Kiralık afişi, Bez afişci, Pankart firmaları, Pankartçı, Branda dijital baskı, Kiralık bez afiş, Kiralık pankart, Satılık pankart, Satılık branda afiş, Emlakçı afişi, Emlak satış bez afiş, Kiralık daire afişi, Kiralık ev afişi, Kiralık dükkan afişi, Kiralık daire ilanı, Satılık daire ilanı, Kampanya afişleri, Branda baskı afiş, Brandacı baskıcı, Bez pankartcı, Satılık pankartı, Satılık afişi, Kiralık afiş, Kiralık pankartı, Sahibinden kiralık pankart, Sahibinden satılık pankartı, Bez afişçi, Afiş baskıcıları, Pankart firmaları, Emlak afişi, Emlakçı kiralık afişi, Emlakçı satılık afiş, Balkon afişi, Balkon brandası

branda baskı, branda afiş, bez afiş, vinil afiş, vinil banner, vinly afiş, mesh afiş, özel gün afişleri, evlilik teklifi afişi, evlenme teklifi afişleri, afiş evlenme teklifi, benimle evlenirmisin afişi, benimle evlenirmisin pankart, benimle evlenirmisin ilanı, nişan branda afiş, kına gecesi branda afiş, evlenme afişi, evlilik teklifi afişi, benimle evlenir misin afiş, benimle evlenirmisin pankartı, benimle evlenir misin afişi, evlilik teklifi afişi, benimle evlenirmisin yazısı, benimle evlenir misin pankartları, benimle evlenirmisin pankartı, benimle evlenir misin pankart fiyatları, benimle evlenir misin pankart yazıları, benimle evlenir misin pankart yazısı, benimle evlenir misin pankart modelleri, benimle evlenir misin pankart, benimle evlenir misin pankartları, evlilik teklifi pankart, benimle evlenirmisin pankarti, benimle evlenir misin yazısı pankart, benimle evlenir misin pankartı, evlenme teklifi pankart yazıları, evlenme teklifi pankart sözleri, evlilik teklifi pankart sözleri, evlilik teklifi pankart yazıları, evlilik teklifi pankart fiyatları, evlenme teklifi pankart fiyatları, evlilik teklifi pankart yaptırma, evlilik teklifi pankart

evlilik teklifi pankartları, evlilik teklifi pankart modelleri, evlilik teklifi pankart hazırlama, evlenme teklifi pankartı, evlilik teklifi pankart istanbul, evlilik teklifi için pankart, evlilik teklifi pankart ölçüleri, evlilik teklifi pankart vektörel, pankart evlenme teklifi, pankart evlilik teklifi, evlilik teklifi pankart sözleri, evlilik teklifi pankart yazıları, evlilik teklifi pankartları, evlilik teklifi pankart fiyatları, evlilik teklifi pankart modelleri, evlilik teklifi pankart ölçüleri, evlilik teklifi pankart vektörel, evlilik teklifi afişi, evlenme teklifi pankart, evlenme teklifi pankart fiyatları, evlilik teklifi pankart hazırlama, evlilik teklifi pankartı, evlilik teklifi pankart istanbul, evlilik teklifi için pankart, evlenme teklifi pankart sözleri, evlilik teklifi pankart yaptırma, evlenme teklifi pankart yazıları, evlilik teklifi afiş örnekleri, evlilik teklifi afiş sözleri, evlenme teklifi afiş fiyatları, evlilik teklifi branda afiş, evlenme teklifi afişi, evlilik teklifi afiş, evlilik teklifi pankartları, evlilik teklifi pankart modelleri, evlilik teklifi pankart hazırlama, evlilik teklifi pankart, evlilik teklifi afişleri, evlilik teklifi tebrikleri, evlilik teklifi tebriği, evlilik teklifi kutlama sözleri, evlilik teklifi kutlama mesajları, evlilik teklifi pankart yazıları, evlilik teklifi için pankart, evlilik teklifi pankart fiyatları, evlilik teklifi afiş, evlilik teklifi pankartı, evlilik teklifi bez afiş, evlilik yıldönümü afişi

Branda Vinil afiş özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Vinli Afiş uygun fiyatlar ile burada. En uygun Vinil Branda Afiş fiyatları ve çeşitleri size gelsin.