Baskes Sticker Etiket

Dijital baskı ve serigrafi yöntemi ile basılır. Baskes sticker etiket şeffaf ve beyaz opak pvc etikete baskı yapılarak lazerde kesilmektedir.

baskes sticker etiket edited

Baskes Sticker Etiket

Bas kes Sticker Etiket, özel logo ve işlerde seri üretim ya da tek bir logoda, araç logosu cam yazısı ya da bir buton etiketi de olarak etikete yapılan tasarımın basılması ve baskının dışına çıkmadan kenar noktalarından tıraşlamasına denir. Bununla beraber bas kes olarak kendi imalatımızda çözüm ortağınız olabiliriz.

Ayrıca su, nem ve güneş ışınlarından etkilenmemektedir.

Aynı zamanda iç mekan ve dış mekana uygun olacak şekilde üretilmektedir. Dış mekan uygulamalarında üzerlerine zararlı etkenlerden korumak amacı ile selefon (koruyucu) çekilmektedir.

Bununla beraber uzun ömürlü etiketlerdir olarak bilinmektedir. Aynı zamanda maliyet bakımından oldukça uygundur.

Baskes Etiket Hangi Alanlarda Kullanılır?

Baskes sticker etiket; kuşe etiket, opak etiket veya şeffaf etiket olarak imal edilmektedir. Ayrıca ekspress baskı ile aynı günde üretim yapılabilir. Hatta istenilen adette ve ölçülerde yapılabilmektedir.

Bas kes etiket özel kesimli adetli ya da seri üretimlerde kullanılır. Ayrıca malzemeye uyum sağlayan kenarları şık gözüken özel etiket tasarımlarının üretimlerinde kullanılır.

Özellikle günlük hayatımızda karşımıza çıkan bu etiket türlerinden bir tanesi de sosyal mesafe etiketleridir. Ayrıca günümüzde covid-19 salgınının ortaya çıkmasıyla beraber sosyal mesafe etiketleri de çokça kullanılmaya başlanmıştır. Hatta öyle ki bu etiketleri kullanmak zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle Bas-Kes yöntemi ile yapılan bu etiketleri her yerde görmek daha da mümkün hale gelmiştir.

Bununla beraber kişiye özel tasarımlar, logolar, etiketler, dekorasyonlar, araç çıkartmaları uyarı etiketleri, cam yazıları, engelli birey sembolleri ve hatta eğlenceli çıkartmalar gibi birçok örnekleri mevcuttur.

Baskes etiketler iç mekan ve dış mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir. PVC, Leksan Etiket, serigrafi baskı, sticker etiket, asit indirme etiket, alüminyum oyma etiket, asit indirme metal etiket, asit indirme pirinç tabela, asit indirme pirinç etiket, alüminyum etiket, yönlendirme levhaları.