Baskes Etiket

Tüm baskes etiket tasarımlarınızı tek bir folyoda bastırmak istiyorsanız baskes etiket aradığınız ürün! Online Sipariş Ücretiz Tasarım Avantajıyla Express Reklam’dan şimdi sipariş verin!

baskes etiket edited

Baskes Etiket

Baskes Folyo Etiket 30 x 42 cm – A3 – (10 Adet) (Özel Kesim) baskılarınızı kapıda ödeme yada kredi kartına 6 taksitle ücretsiz tasarım hizmetimizden faydalanarak yaptırabilirsiniz. Üstelik kargoyla kapınıza teslim.

Baskes Etiket: Dijital baskı makinasında baskısı yapılan etiketlerin, yine aynı makinada sadece folyoyu taşıyıcıya kadar olan kısmını ürün kalacak şekilde yarım kesim yapılması ve çevresindeki fazlalıkların (dekupe) ayırma işlemidir.

• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Baskes etiketler iç mekan ve dış mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
• İstenilen adet, ölçü ve tasarıma göre üretilir.

Baskes teknolojisi ile üretme yöntemi neden tercih edilir?
Düşük adette işlerin düşük maliyet ile üretilebilmesi ve basılabilmesi Net çözünürlük gerektiren fotoğraf baskısı gibi ürünlerin diğer teknolojilerle basılması zor ve maliyetlidir. Çok renkli baskı gerektiren işlerde serigrafi gibi her renk için ayrı bir kalıp yapılması maliyet açısından oldukça pahalıya çıkar. Pratik işler için bas kes çok güzel alternatifli bir üretim yöntemidir.

Etiket Baskes Baskı

Dijital baskı ve serigrafi yöntemi ile basılır. Baskes etiket sticker şeffaf ve beyaz opak pvc etikete baskı yapılarak lazerde kesilmektedir. Dijital baskı makinasında veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında, sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilme işlemidir.

Baskes etiket kullanım alanları; firma ile ofis etiket çözümlerinde, anaokulu ve okul eğitimlerinde, organizasyonlarda, sticker üretimlerinde, etiket imalatında ve etiket baskı ile kesimlerinde, kuşe kağıt ve karton kesimlerinde etiket baskes hizmetinden faydalanılmaktadır.

etiketbaskes edited

Baskes

Dijital baskı makinelerinde basılan ürünlerin yine aynı makine içinde ya da optik okuyuculu folyo kesim makinesinde yalnız ürünün içinde kalacağı şekilde kenarlarında kalan fazlalıkların kesilme işlemine baskes denir.

Grafik tasarım işlemlerinin ardından ürünün baskı makinesine gönderilmesiyle başar. Aracın baskes özelliği varsa baskının ardından kesim işlemi de yapılarak çıkarılmaktadır. Baskes özelliği bulunmuyorsa baskı makinesinden çıkarılan ürün optik okuyuculu folyo kesim çıkarıldıktan sonra etrafındaki fazlalıkların alınmasıyla işlem tamamlanmış olur.