Menü Kapat

Ayak basmalı dezenfektan standı, iç mekanlarda kullanabileceğiniz üzerinde 14 kural yazılı ayak basmalı hijyenik dezenfektan standıdır. Ayak ile pedala basarak dezenfektan akışı sağlanabilmektedir. Pedallı hijyen standı dilerseniz firma logosu eklenerek de kullanılabilmektedir. Logunuzu mail üzerinden göndererek. Express Tabela güvencesi ile sipariş verebilirsiniz. Dezenfektan bidonu ürüne dahildir.

Ayak Basmalı Dezenfektan Standı

Ayaklı Dezenfektan Standı Pedallı dezenfektan standı ile ayak ile kullanım olduğundan hijyen konusunda kolaylık sağlamaktadır. Ayaklı Dezenfektan Standı, ayaklı Dezenfektan Standı aparatlı, ayaklı Stand, Dezenfektan Standı ayaklı, ayak basmalı Dezenfektan Standı

Ayak Basmalı Dezenfektan Ürün Detayları

  • Elimizi, kolumuzu ya da dirseğimizi değdirmeden ayak pedalı ile kullanım imkanı.
  • Taşıyıcı kenarlar 8mm kalınlığında profil demir malzeme.
  • Pedal mekanizması metal malzemedir. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır.
  • Ürün Baskı Ölçüsü 30x90cm. (Net 120cm yüksekliğindedir – Genişlik 30cm dir.)
  • Taban ölçüsü 30x120cm.
  • Ürün ağırlığı 7 – 12 kg arasıdır.
  • Stand, 1lt boş dezenfektan bidonu birlikte gönderilir.
  • Islak zeminlerde kullanıma uygun değildir. Yine de kullanılmak istenirse, ürünü zeminden bir miktar kaldıracak şekilde altına altlık konulmalıdır.

Ayak Pedallı El Dezenfektan Standı Hijyen Noktası Ayak Pedalı sayesinde kolayca hijyen sağlayabileceğiz dezenfektan noktası standıdır. %100 Yerli Üretimdir. Ürün, mutlak el hijyenini sağlamak ve virüslerden korunmaya yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Dayanıklı demir çelik malzemeden üretilmiştir. Ürün İstanbul’ dan sevk edilecektir.

Ayaklı El Dezenfektan Standı Hakkında
El hijyeni; bakteri, mikrop ve virüslerin bulaşıcılığını azaltma amacıyla alınması gereken önlemlerin başında geliyor. Hastane, AVM, restoran, mağaza, eczane, market gibi ortak ve halka açık alanlarda, hastalıkların bulaşıcı etkisini azaltmak ve hijyen önlemlerini artırmak amacıyla pedallı ayak basmalı olarak sunduğumuz ayaklı el dezenfektan standı tüm iç mekan kullanımlarına uygundur. Kapalı mekan girişlerinde artık olmazsa olmaz dezenfektan stantları, hem kendi sağlımız hem de müşterilerinizin sağlığını korumada önemli bir rol oynamaktadır.

İstanbul’da Dezenfektan standı hizmeti verdiğimiz bölgeler.