Menü Kapat

Araç giydirme özellikleri ve tam cast yarı cast folyo modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Araç reklam kaplama uygun fiyatlar ile burada. En uygun Araç giydirme fiyatları ve çeşitleri için teklif isteyin.

Araç Giydirme Hakkın En Geniş Açıklamalar

Araç giydirme veya diğer adıyla araç kaplama, araçların üzerlerine yapılan kaplama işlemine verilen adıdır. Araç giydirme işlemi cast folyo olarak üretilen folyo cinsi ile kaplanabilmektedir. Cast folyo ile normal folyo arasındaki fark ürünün esnekliği, daha ince oluşu ve metal üzerinde daha iyi tutuculuğu olmasıdır.

Cast Folyo ürünü 0,11 ile 0,13 mikron kalınlıklar arasında üretilmektedir. Araç giydirme için kullanılan cast folyo ürünü pvc’dir. Bu ürün sıcak soğuk etkenlerinede bağlı olarak esneklik, tutuculuk ve dayanıklılığını etkilemektedir.

Şirket araçlarınız üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacağı görsellerle bedava reklamınızı yapın. Araçlarınız dolaştıkça yeni müşteriler kazanın. Araç giydirme uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iştir. Grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalışan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve boya kalitesi araç üzeri baskılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. 3M cast folyolarla çalışan firmamız araç kaplamalarında 2 yıl garanti vermektedir.

Araç Reklam Kaplama

Aracınız nereye giderse gitsin reklamınız sizinle birlikte geleceği için bu işlem diğer reklam çeşitlerine göre çok daha fazla kişiye ulaşır. Aracınız park halinde iken veya çok fazla trafik olan bölgelerde dahi reklam görevini yerine getirecektir.

Araç giydirme ile edindiğiniz reklam sizlere büyük bir kolaylık sağlar ve ayrıca reklam maliyetiniz minimum seviyeye iner. Uzun süre kullanılabildiği için araç giydirme işlemini sık sık tekrarlamak durumunda kalmazsınız.

Araç Kaplama Titizlik İsteyen Bir İşlemdir

Araç kaplama işlemi titizlik isteyen bir işlemdir. Aracınızın tamamını veya sadece kapı kısımlarını logo, görsel veya metinler ile kaplayabilirsiniz. Türkiye’de geniş ağı olan firmaların, firma araçlarında sıklıkla kullandığı araç kaplama folyosu olarak da bilinen bir işlemdir.

Araç kaplama reklam ve görsel açıdan uygulanabilmektedir. Baskı Hizmeti olarak reklam amacı ile yapılan araç kaplama işlemlerini müşteri memnuniyetini esas alarak yapmaktayız.

Tanıtım ve reklam aracı olarak oldukça önemli olan araç giydirme işleminde araçlar sürekli gezer halde olduğundan daha fazla kitleye reklamlarınızın ulaşmasını sağlamaktadır. Araç giydirme bu alanlar için özel olarak üretilen cast folyo malzemesinden yapılmaktadır.

Araç giydirme işlemlerinde uygulanan cast folyo araçların orijinal boyasına ve zeminine zarar vermemektedir. Çizilme ile güneş ışığı gibi etkenlere karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Cast folyo malzemesinden yapılmasının nedeni ise, aracın kanal,kıvrım ve dönüşlerinde aracın şeklini kolay bir şekilde alarak estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Araç giydirme uygulaması reklam yönetmeliğine göre şoför ve yan yolcu camı hariç komple uygulanabilir. Ancak aracın ön kaput ile bagaj kısımlarına reklam ve görsel uygulaması trafik reklam uygulamasına göre yasak bir işlemdir.

Araç Gidirmede Kullanılan Folyolar

1- Cast Folyo
Araç Giydirme yapılacaksa tartışmasız tercih edilmesi gereken üründür.Özelliği çok ince ve çok esnek olmasıdır. Eğer giydirilecek araç kanallı ise Cast folyoya baskı yapılması gerekmektedir aksi taktirde sıcaklığının düştüğü anda yada sıcaklık arttığı anda, ısı ile yapıştırılan yüzeylerin atma yaptığı görülmektedir..

2- Yarı Cast Folyo
Yarı Cast Folyo olarak bilinen bu malzemeler aslında uzun ömürlü (5-7 yıllık) malzemelerdir. Uzun ömürlü düz yüzey malzemesi olduğundan dolayı ismi Yarı Cast Folyo olarak belirlenmiş. Bu malzeme Araç Giydirmede kanalların olduğu bölgelerde kullanılamaz.

3- Düz Yüzey Folyosu
Düz Yüzey Folyosu, araç yüzeyinin dümdüz olması koşuluyla tercih edilebilir. Genelde kamyonet kasaları, tırların dorselerinde kullanılır. Bu yüzeylere uygulama yapılmadan önce yüzeyin çok temiz olması gerekir. Bu malzemenin yapışkan kuvveti Cast Folyolara istinaden çok daha zayıf ve özelliksizdir.